تاریخ انتشار۳۱ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۶:۴۴
کد مطلب : 607652
امام جمعه اهل سنت بیجار در گفت و گو با تقریب:

ایمان و باور بر داشته های داخلی از دستاورده های دفاع مقدس بود

ماموستا جمال جعفری ابراز داشت: دفاع مقدس به مانشان داد که روی پای خود بایستیم و بر دستاوردها و باورهای داخلی تکیه کنیم و هیچ گاه به دشمن اعتماد نکنیم و با اجرای عدالت و دوری از هرگونه تفرقه برای رفع و حل مشکلات کشورگامهای بسیارخوبی برداریم.
ایمان و باور بر داشته های داخلی از دستاورده های دفاع مقدس بود
ماموستا جمال جعفری امام جمعه اهل سنت بیجار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب، با تاکید بر اینکه برای حفظ ایثار شهدا و فداکاری‌های رزمندگان و ایثارگران باید هفته دفاع مقدس گرامی داشته شود، اظهار داشت: اعتماد به نفس و خودباوری، شکوفایی استعداد و خلاقیت،  رشد باورهای دینی، تولد تفکر بسیجی، تحول در صنایع دفاعی کشور، تزکیه ی نظام اداری کشور، حضورداوطلبانه مردم درجبهه ها، تجارب اقتصادی نظامی فرهنگی سیاسی، تحکیم وحدت ملی از مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس برای این ملت می باشد.

ماموستا جعفری با اشاره به نقش علمای اهل سنت در دوران دفاع مقدس؛ تصریح کرد: همانطورکه علمای شیعه دغدغه های حضور در میادین دفاع ازکیان و امنیت کشور را در همه مقاطع مختلف زمانی داشته اند، علمای اهل سنت نیز دراقصی نقاط کشور در راه دفاع ازارزشهای اسلام و انقلاب حضور فعال داشته و شهدای بسیاری را تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند.

امام جمعه اهل سنت بیجار ابراز داشت: دفاع مقدس به مانشان داد که روی پای خود بایستیم و بر دستاوردها و باورهای داخلی تکیه کنیم و هیچ گاه به دشمن اعتمادنکنیم و با اجرای عدالت و دوری از هرگونه تفرقه برای رفع حل مشکلات کشورگامهای بسیارخوبی برداریم.

وی در پایان بیان نمود: مدیریت در دفاع مقدس بر پایه وحدت وهمبستگی بود و پیروزیهایی که حاصل شد برگرفته از هدایتهای امام و مجاهدتهای رزمندگان و نقش گسترده مردم که حفظ وحدت کلمه بود، صورت گرفت.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcdk509xyt0z96.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی