تاریخ انتشار۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب : 209365

بمباران های پی در پی جنگنده های سعودی در صعده و صنعا

منابع یمنی از حملات هوایی جنگنده های سعودی به مناطق مختلف استان های صعده و صنعا و شهید و زخمی شدن شمار دیگری از شهروندان یمنی خبر دادند.
بمباران های پی در پی جنگنده های سعودی در صعده و صنعا
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از العالم، منابع پزشکی یمن اعلام کردند: بمباران بخش رازح از توابع استان صعده در شمال یمن به شهادت دو شهروند یمنی و زخمی شدن یک نفر منجر شد.
 
یک منبع محلی گفت: جنگند های سعودی شماری از خانه ها را در دو منطقه غمار و الشوارق در بخش رازح هدف قرار دادند و سه بار نیز به بخش بنی مطر در استان صنعا حمله کردند.
 
یک منبع محلی دیگر نیز از حملات هوایی به ناحیه جبل الرید در منطقه الصباحیه خبر داد و گفت: در این حمله خسارتهای بسیاری به زمین های کشاورزی و املاک شهروندان وارد شد.
 
در استان تعز نیز نیروهای سعودی با ادامه حملات خود، ورودی نیروگاه حرارتی بخش المخا و مرکز الصالح و اداره امنیت منطقه "الجند" را هدف قرار دادند.
 
در مقابل، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، پایگاه های نظامی عربستان در مناطق جیزان و عسیر در خاک این کشور را با موشک هدف قرار دادند و خودروها و مهمات آنان را منهدم کردند.
 
شمار زیادی از مزدوران سعودی نیز در جریان درگیری داخلی در دشت عبیده در استان مأرب کشته شدند. این مزدوران خواهان دریافت حقوق ماهیانه خود برای مشارکت در جنگ بودند. در همین حال، ستاد جنگ یمن نیز تصاویر جدیدی از دو اسیر سعودی را پخش کرد.
 
https://taghribnews.com/vdcceoqip2bqx18.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی