تاریخ انتشار۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۷
کد مطلب : 219793

تخریب خانه دو فلسطینی در قدس/ حمله دوباره شهرک نشینان به مسجدالاقصی

در ادامه تلاش نظامیان صهیونیست برای ایجاد رعب و وحشت در بین فلسطینی‎ها، بولدوزرهای ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز منزل دو خانواده فلسطینی در قدس را ویران کردند.
تخریب خانه دو فلسطینی در قدس/ حمله دوباره شهرک نشینان به مسجدالاقصی
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، شبکه فلسطین الیوم اعلام کرد:بولدوزرهای ارتش رژیم صهیونیستی، صبح امروز منزل خانواده "کفایه الرشق" در شرق قدس و در نزدیکی اردوگاه شعفاط را به بهانه نداشتن مجوز ویران کردند.

این بولدوزرها همچنین منزل در حال ساخت "ابراهیم صری" در منطقه جبل المکبر در جنوب شرقی قدس را نیز به بهانه نداشتن مجوز تخریب کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین با یورش به منازل دو عامل عملیات "بیت حورون" (یوسف علان و حسین ابوغوش) در رام الله و اردوگاه قلندیا متراژ منازل آنها را اندازه گیری کردند؛ گفته می شود این اقدام با هدف تخریب خانه‎های آنها در آینده نزدیک انجام شده است.

شبکه تلویزیونی الاقصی هم درخبری فوری از حمله مجدد صهیونیستها به مسجدالاقصی خبر داد و اعلام کرد: نظامیان صهیونیست تدابیر امنیتی شدیدی را در قدس اعمال کرده و مانع ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد الاقصی شده اند.

قدس و مسجد الاقصی در چند ماه گذشته به ویژه آغاز انتفاضه قدس (9 مهر) صحنه درگیری های شدید بود و هدف حملات گسترده شهرک نشینان و نظامیان صهیونیست است و در این مدت درگیری های شدیدی بین نظامیان صهیونیست و نمازگزاران فلسطینی به وقوع پیوسته است.

همچنین از فلسطین خبر می رسد که نظامیان صهیونیست در حمله به کرانه باختری 6 فلسطینی را بازداشت کردند؛ در بین بازداشت شدگان سه نفر به اتهام دست داشتن در عملیات‎های مقاومتی و دو نفر دیگر به علت وابستگی به حماس بازداشت شدند.

 
https://www.taghribnews.com/vdci33arpt1azy2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما