تاریخ انتشار۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب : 220956

بحرین از ادعای خود عقب نشینی کرد و خبر اعزام نیرو به سوریه را شایعه خواند

خبرگزاری بحرین خبر اخیر رسانه ها مبنی بر اعزام نیرو به سوریه را تکذیب کرد.
بحرین از ادعای خود عقب نشینی کرد و خبر اعزام نیرو به سوریه را شایعه خواند
به گزارش خبرگزای تقریب(تنا)، رسانه های جهانی به نقل از شیخ "فواز بن محمد آل خلیفه" سفیر بحرین در لندن گزارش داده بودند که منامه تصمیم گرفته نیروی زمینی به سوریه اعزام کند اما ساعاتی نگذشت که این خبر تکذیب شد.
 
سفیر بحرین در انگلیس که هم اکنون در منامه به سر می برد، با تکذیب خبر مربوط به اظهارات خود گفت: آنچه که درباره این مشارکت گفته شده، نادرست است و اعزام نیروی زمینی به سوریه درصورت اتخاذ تصمیم از طرف مقامات بحرینی اعلام خواهد شد. 
 
فواز ساعاتی قبل از تکذیب اظهارات خود گفته بود که بحرین آماده اعزام نیروی زمینی به سوریه در چارچوب به اصطلاح "ائتلاف ضد داعش" به سرکردگی آمریکاست.

خبر دیگر اینکه جنبش آزادگان بحرین دربیانیه‌ای ضمن تجلیل از حضور مردمی و انقلابی بحرینی‌ها در سایه آمادگی بزرگداشت انقلاب 14 فوریه تاکید کرد که مردم بحرین به جهانیان اثبات کردند که توان مبارزه با زورگویان، مستبّدان و اشغالگران را دارند تا جاییکه ریاض را وادار به دفاع از خود در برابر خواسته‌های انقلابیان کرده است.
 
این بیانیه ادامه داد: آل خلیفه با تشدید احکام مجازاتی خود به دنبال از بین بردن اراده انقلابی مردم است در حالی که در تمام این مدت آنچه که به دست آمد، تبدیل زندان‌ها به مدرسه فارغ التحصیلی مخالفان بود و هیچ منفعتی برای حکومت حاصل نشد.
 

 
 
 
https://taghribnews.com/vdcbsgb50rhb59p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی