تاریخ انتشار۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۸:۳۰
کد مطلب : 221665

قدردانی رئیس جمهور از حضور حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن

رییس جمهور در پیامی با تقدیر و تشکر از حضور ملت شریف و بیدار ایران در همایش بزرگ ملی 22 بهمن و نمایش وحدت و همدلی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان تاکید کرد: این حضور معنادار و باشکوه، تجلی ایستادگی بر ارزش‏های اسلامی و بازتاب عزم راسخ امتی نستوه در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است.
قدردانی رئیس جمهور از حضور حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:
 
بسم ‏الله الرحمن الرحیم
ملت شریف و بزرگوار ایران
بار دیگر حضور باشکوه و عزّت‏ آفرین شما ملت بزرگ و انقلابی در جشن سی و هشتمین بزرگداشت خیزش الهی مردم ایران زمین، پیام روشن انقلاب را در سرتاسر جهان طنین ‏انداز کرد.
 
درود خداوند به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی و شما مردم مؤمن و ولایت‏مدار که با بصیرت و آگاهی و در میثاقی تازه، پیوند ناگسستنی خود را با اهداف و آرمان‌های بلند نظام اسلامی نشان دادید و حماسه‏ای نوین در تاریخ انقلاب اسلامی آفریدید.
 
این حضور معنادار و باشکوه، تجلی ایستادگی بر ارزش‏های اسلامی و بازتاب عزم راسخ امتی نستوه در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است؛ انقلابی که یکی از عمیق ترین تحولات اجتماعی-سیاسی تاریخ بشری را بر پایه معنویت و عقلانیت پی افکند.
 
در آستانة انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، این نمایش وحدت و همدلی، نشانه تدبیر و زمان‏شناسی ملتی آگاه است که می‌خواهد دیگر بار با حضوری پرشور و انتخابی آگاهانه، به وظایف انقلابی خویش عمل کرده، فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی میهن اسلامی را رقم بزند.
 
امسال بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب، با تثبیت حقوق هسته‌ای ملت ایران، رفع تحریم های ظالمانه و نخستین دستاوردهای اجرایی شدن برجام همراه بود. این پیروزی بزرگ ملی، حاصل هوشیاری فرزندان این مرز و بوم، ‌ایستادگی و حمایت ملت و هدایت های مقام معظم رهبری بود که دشمنان نظام را ناکام و افق‌های جدیدی در مسیر رشد و شکوفایی کشور گشود.
 
این استقامت، صلح‏ طلبی، آگاهی و فرهیختگی ملت؛ پشتوانة محکمی برای دولت تدبیر و امید در دفاع از اقتدار و عزّت ملی و خدمتگزاری هرچه بیشتر به صاحبان اصلی انقلاب است.
 
اینجانب، ضمن تقدیر و تشکر از حضور ملت شریف و بیدار ایران در این همایش بزرگ ملی، از خداوند متعال توفیق همگان را در پاسداری از ارزش‏های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، پیشرفت کشور و تعالی جامعه، مسألت می دارم.

     حسن روحانی            
رئیس جمهوری اسلامی ایران
 
https://taghribnews.com/vdcjmve8iuqe8mz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی