تاریخ انتشار۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸
کد مطلب : 280792

​انتشار راهنمای مقابله با اسلام‌هراسی برای مسلمانان آمریکا

شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، بزرگترین سازمان حامی حقوق مسلمانان آمریکا، راهنمایی را برای نشان دادن برخی راه‌های مقابله با اسلام‌هراسی و نژادپرستی منتشر کرد.
​انتشار راهنمای مقابله با اسلام‌هراسی برای مسلمانان آمریکا
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، این راهنما در پی افزایش احساسات ضداسلامی و حوادث ناشی از نفرت علیه مسلمانان در ماه‌های اخیر منتشر شد؛ در این راهنما چگونگی مشارکت در بحث‌‌های مؤدبانه در مورد نژاد، جنیست‌گرایی، بیگانه‌هراسی، تعصب و اسلام‌هراسی مطرح شده است.
 
همچنین در این راهنما از مسلمانان خواسته‌شده که در برابر برنامه‌های رسانه‌ها بی‌تفاوت نباشند و در صورت مشاهده اطلاعات غلط، با مسؤولان آن‌ها تماس بگیرند یا مکاتبه کنند و مشکلات خود را در میان بگذارند.
 
همچنین تماس با شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی که در سراسر آمریکا شعبه دارد، برای درخواست هم‌فکری و کمک، توصیه شده است.
 
در این راهنما همچنین مطرح کردن خواسته‌های معقول به صورت منطقی مانند مخالفت با دعوت از سخنرانان اسلام‌ستیز در برنامه‌ها و تماس با نمایندگان و گزارش دادن نژادپرستی، از جمله راه‌های مقابله با اسلام‌هراسی و نژادپرستی مطرح شده است.
 
بنابر اعلام شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، پس از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا، رشد غیرمنتظره‌ای در جرائم ناشی از نفرت علیه مسلمانان و دیگر گروه‌های اقلیت آمریکا، اتفاق افتاده است.
 
این سازمان به تازگی نرم‌افرازی را نیز با نام «حقوق خود را بشناسید» منتشر کرده که در آن اطلاعات لازم در مورد نحوه مقابله با حملات اسلام‌هراسانه و گزارش دادن آن‌ها به نهادهای اجرای قانون ارائه شده است.
https://taghribnews.com/vdcf1xd00w6dcea.igiw.html
مرجع : ایکنا
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی