تاریخ انتشار۲۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۶
کد مطلب : 289740

​رادیو اربعین برای سومین سال پیاپی آغاز به کار کرد

رادیو اربعین برای سومین سال پیاپی، امروز شنبه (29 مهر) با حضور قائم مقام رئیس رسانه ملی، معاون صدای رسانه ملی، سفیر عراق و جمعی از مسئولان آغاز به کار کرد.
​رادیو اربعین برای سومین سال پیاپی آغاز به کار کرد
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، "حمید شاه آبادی"، معاون صدای رسانه ملی، امروز در مراسم آغاز به کار رادیو اربعین گفت: رادیو اربعین با محوریت رادیو گفتگو و چهار رادیوی دیگر، به صورت ۲۴ ساعته تمام بخش‌های مهم راهپیمایی اربعین را اطلاع رسانی خواهد کرد.
 
شاه آبادی افزود: امیدواریم فعالیت رادیو اربعین بتواند نقش بزرگی در حال و هوای اربعین در کشور و سراسر جهان ایفا کند.
 
"راجح الموسوی"، سفیر عراق در ایران نیز در این مراسم گفت: رهبر معظم انقلاب تأکید می‌کنند که از اربعین یک مناسبت جهانی بسازید؛ به این دلیل که ابعاد گسترده برای گذشته و آینده دارد و می‌توانیم پیام بزرگی را به انسانیت ابلاغ کنیم.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین "سیدرمضانعلی موسوی مقدم"، قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما نیز در این مراسم خاطرنشان کرد:  عصر ما عصر رسانه‌ است و رسانه‌ها می‌توانند هدایت افکار عمومی را بر عهده بگیرند.
 
وی افزود: اربعین امتداد حادثه عاشوراست، اگر ابعاد این حادثه بیان شود و مورد استفاده جامعه قرار بگیرد، بسیار مفید خواهد بود.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی مقدم گفت: این رادیو نیاز جامعه ماست و پیام عاشورا را بازگو می‌کند؛ عاشورا نقطه اتصال تاریخی برای گذشته و آینده بشریت است و در رادیو اربعین پیام عاشورا و چگونگی این اتفاق بزرگ تشریح می‌شود.
 
شبکه رادیویی اربعین روی موج اف‌ام ردیف ۹۵ و نیم مگاهرتز در ایران قابل دریافت است.
 
 
https://www.taghribnews.com/vdchkwniv23n6qd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما