تاریخ انتشار۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۵
کد مطلب : 306086

سید عمار حکیم خواستار وحدت ملی برای سازندگی عراق شد

سید عمار حکیم گفت: ما از احزاب عراق می‌خواهیم در انتخابات پارلمان پیش روی عراق، زمینه را برای حاکمیت اکثریت فراهم کنند و دست از سهم خواهی بردارند و از مشکل آفرینی برای کشور خودداری کنند.
سید عمار حکیم خواستار وحدت ملی برای سازندگی عراق شد
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)،گروهی از ائتلاف فتح عراق به ریاست هادی العامری و شماری از مسؤولان این ائتلاف روز گذشته با حجت الاسلام سید عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی عراق دیدار و درباره فراهم ساختن فضای مناسب جهت برگزاری انتخابات پارلمان گفت‌وگو کردند.

سید عمار حکیم در این دیدار تأکید کرد که انتخابات باید در موعد مشخص شده برگزار شود و رقابت ها نیز باید طبق برنامه های انتخاباتی برقرار باشد.

وی افزود: ائتلاف های انتخاباتی باید با هم در ارتباط بوده و رقابت آنها در فضایی انتخاباتی ایجاد شود و همه در موضع گیری‌های خود چالش های پیش روی عراق را مد نظر داشته باشند.

رئیس ائتلاف ملی عراق خواستار تقویت وحدت جبهه داخلی و فراهم ساختن خدمات برای مردم شد و افزود:بدون خدمات رسانی به مردم، تمام پیروزی های سیاسی و نظامی و اجتماعی عراق ناقص است و ما از احزاب می‌خواهیم زمینه را برای حاکمیت اکثریت فراهم کنند و دست از سهم خواهی بردارند و از مشکل آفرینی برای کشور خودداری کنند.

هادی العامری نیز در این دیدار بر مخالفت خود با اقدامات برخی احزاب برای بی آبرو ساختن و بدنام کردن رقبای خود تاکید کرد.
https://taghribnews.com/vdcaainei49nww1.k5k4.html
مرجع : حوزه
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی