تاریخ انتشار۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب : 316103

تداوم درگیری عناصر تروریست در استان حلب

درگیری میان عناصر گروه‌های تروریستی "نورالدین زنکی" و "احرار الشام" با گروه تروریستی القاعده (شاخه سوریه) در استان حلب ادامه دارد.
تداوم درگیری عناصر تروریست در استان حلب
"ابو زهراء" عضو اعلام مقاومت در گفت وگو با خبرگزاری تقریب (تنا)، اعلام کرد: عناصر گروه‌های تروریستی "نورالدین زنکی" و "احرار الشام" با عناصر تروریست القاعده (شاخه سوریه) در استان حلب درگیر شده‌اند.

وی با اشاره به ترور برخی از فرماندهان میدانی و سرکردگان گروه تروریستی القاعده (شاخه سوریه) در هفته‌های اخیر خاطرنشان کرد:گروه تروریستی القاعده دیگر گروه‌های تروریستی حاضر در منطقه یعنی "نورالدین زنکی" و "احرار الشام" را مسؤول این ترورها قلمداد کرده است.

این عضو اعلام مقاومت تصریح کرد: سرکردگان گروه تروریستی تحریر الشام پیش از این هشدار داده بودند که برای انتقام خون سرکردگان معدوم خود که توسط عناصر تروریست نورالدین زنکی ترور شده‌اند، علیه این گروه دست به عملیات نظامی خواهد زد.

ابو زهراء اضافه کرد: پس از این هشدار گروه تروریستی نورالدین زنکی پیش دستی کرده و به مواضع گروه تروریستی تحریر الشام در منطقه "السعدیه" در نزدیکی شهرک "اورم" در غرب حلب حمله کردند.

وی با تأکید بر این که درگیری میان عناصر تروریست هر دو گروه کماکان در جریان است، افزود: دامنه درگیری‌ها که پیش از این فقط به استان ادلب منحصر می‌شد، گسترش پیدا کرده و عناصر این گروه‌های تروریستی در استان‌های مختلف از جمله حلب و حماه نیز یکدیگر را هدف قرار می دهند.

https://www.taghribnews.com/vdcbg0bffrhb88p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما