تاریخ انتشار۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵
کد مطلب : 367984
​ضمن رد ادعای نتانیاهو در مورد تور قوز آباد؛

المانیتور: نتانیاهو با ایران هراسی اشغال قدس را توجیه می کند

تارنمای «المانیتور» با اشاره به ادعاهای واهی و ضدایرانی نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، نوشت: نخست وزیر اسرائیل می کوشد تا با تمرکز بر پروژه ایران هراسی، اشغال فلسطین را کتمان و توجیه کند.
المانیتور:  نتانیاهو با ایران هراسی اشغال قدس را توجیه می کند
به گزارش خبرگزاری تقریب، تارنمای خبری - تحلیلی «المانیتور» با رد ادعای «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مورد کشف یک تأسیسات هسته ای جدید در«تورقوزآباد» در جنوب تهران نوشت: یکی از مقام های اطلاعاتی آمریکا که خواست نامش فاش نشود، در گفتگو با خبرگزاری رویترز ادعای نتانیاهو مبنی بر کشف یک تأسیسات هسته ای جدید در ایران را رد کرده و گفته که ساختمانی که نتانیاهو به آن اشاره کرده پر از قفسه و سند است و هیچ ردی از لوله های آلومینیومی یا سانتریفیوژ برای غنی سازی اورانیوم در آن به چشم نمی خورد.

"یوکیو آمانو" مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز اذعان داشت که برخلاف آن چه نخست وزیر اسرائیل سعی در القای آن دارد، ایران مانع از ورود بازرسان این سازمان به سایت های هسته ای خود نشده و آژانس دسترسی به سایت های هسته ای ایران را دارد. 

المانیتور در ادامه با اشاره به جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین نوشت: هدف از پروژه ایران هراسی نتانیاهو در سالهای اخیر، لاپوشانی سیاست اشغالگرایانه اسراییل در فلسطین است. این سیاست در هفته جاری جان دو اسرائیلی را گرفت که متأسفانه آخرین قربانیان نیز نخواهند بود. قطعا نتانیاهو در مواجهه با این تهدید به راهبرد ایران هراسی خود ادامه خواهد داد و باید خود را برای پاورپوینت دیگری از کشف یک «تأسیسات هسته ای» جدید ادعایی در قلب تهران آماده کنیم. 
 
https://taghribnews.com/vdcevf8xejh8poi.b9bj.html
مرجع : العالم
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی