کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

شبکه قرآن با همکاری مسجد جمکران برگزار می‌کند

جشنواره فیلم کوتاه ۳۱۳ ثانیه‌ای باموضوع امام زمان(عج)

فارس , 5 اسفند 1397 ساعت 16:44

در دیدار سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما با تولیت مسجد مقدس جمکران مقرر شد تا جشنواره فیلم کوتاه ۳۱۳ ثانیه‌ای با همکاری دونهاد برگزار شود.


به گزارش حوزه فرهنگ وهنر خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام محسن عرفاتی سرپرست شبکه قرآن و معارف سیما باحضور در مسجد مقدس جمکران با حجت‌الاسلام رحیمیان تولیت این آستان مبارک دیدار و درخصوص تعامل رسانه‌ای فی‌مابین با وی گفت‌وگو کرد.

پخش مراسمات مسجد جمکران از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مطرح و مقرر گردید دعاهای توسل و ندبه بصورت هفتگی توسط تیم رسانه‌ای مسجد جمکران ضبط و در فاصله زمانی اندک از شبکه قرآن و معارف سیما پخش شود.

تولید مستندهای جذاب از حضور زائران در این مکان مقدس و تاریخچه مسجد جمکران، تولید میان برنامه‌های کوتاه کلام مراجع و بزرگان با محوریت مهدویت جهت پخش در روزهای جمعه و استفاده از ظرفیت انتشارات مسجد مقدس جمکران و تبلیغ و ترویج آنها در برنامه‌ها از دیگر مواردی بود که به آنها پرداخته شد.

همچنین در این جلسه برگزاری جشنواره تولید فیلم‌های کوتاه ۳۱۳ ثانیه‌ای با موضوع امام زمان توسط مسجد جمکران که اختتامیه آن نیز در نیمه شعبان باشد پیشنهاد شد که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و مقرر شد تبلیغ آن در شبکه‌های مختلف از سوی شورای معارف سیما صورت پذیرد.

در پایان نیز بهره‌مندی از توانمندی‌های موجود جهت ارتقای سطح برنامه‌های معارفی در حوزه مهدویت و با محوریت شبکه قرآن و معارف سیما مورد تأکید قرار گرفت.

انتهای پیام/


کد مطلب: 404444

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/404444/جشنواره-فیلم-کوتاه-۳۱۳-ثانیه-ای-باموضوع-امام-زمان-عج

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com