تاریخ انتشار۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴
کد مطلب : 405496
​رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب:

وحدت ضامن بقای انقلاب اسلامی است

زاهدان- رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: وحدت ضامن بقای نهضت انقلاب اسلامی است و باید همگان در این راستا تلاش و کوشش کنند.
وحدت ضامن بقای انقلاب اسلامی است
به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی‌ گلپایگانی عصر روز پنجشنبه در نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: وحدت بین ما باید حفظ شود اگر خدای ناکرده وحدت از بین رفت نتیجه آن داعش می شود.

وی بیان کرد: دشمنان ایران برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی درصددند تا وحدت بین شیعه و سنی را در کشور از بین ببرند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: مردم شیعه و سنی در سراسر ایران اسلامی به وِیژه سیستان و بلوچستان در کنار هم با برادری و صمیمیت زندگی می کنند.

وی ادامه داد: دشمنان از وحدت و همبستگی شیعه و سنی در ایران اسلامی عصبانی هستند و می خواهند این وحدت را برهم زنند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی‌ گلپایگانی اظهار داشت: تا زمانی که مردم یک صدا، یکپارچه و متحد باشند هیچ خطری ما را تهدید نمی کند.

وی بیان کرد: وحدت ضامن بقای نهضت انقلاب اسلامی است و باید همگان در این راستا تلاش و کوشش کنند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب با تقدیر از نماینده سابق ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: آیت الله سلیمانی در مدت زمان ۱۸ سال مسئولیتش با منش و رفتاری متواضع موجبات وحدت و اتحاد را در بین آحاد مردم این استان فراهم کرد.

وی با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی تصریح کرد: مردم ایران به کوری چشم تمام دشمنان و بدخواهان خود جشن چهل سالگی این نهضت الهی را با اقتدار برپا کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی‌ گلپایگانی اظهار داشت: دشمنان در طول چهل سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی توطئه های بسیار زیادی برای از بین بردن این نظام الهی کردند اما به لطف خداوند متعال و هوشمندی مردم و رهبریهای خردمندانه رهبر معظم انقلاب تمام نقشه های شوم آنان نقش برآب شد.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی برای نخستین بار ندای مبارزه با ظلم را در جهان سر داد به همین دلیل تمام ظالمان و ستمگران عالم به مبارزه با این نظام الهی برآمدند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: نهضت انقلاب اسلامی معتقد است که نه ظلم کنید و نه زیر بار ظلم بروید و این نوع تفکر مهمترین علت دشمنی دشمنان با این نظام الهی است.

وی تصریح کرد: دشمنان از روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی درصدد نابودی این نظام الهی برآمدند که از مهمترین این توطئه ها می توان به ماجرای کودتای ناکام نوژه و جنگ تحمیلی اشاره کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی‌ گلپایگانی اظهار داشت: دشمنان پس از نا امیدی در ماجرای کودتای نوژه جنگ تحمیلی را برای از بین بردن انقلاب اسلامی به راه انداختند.

وی ادامه داد: تمام دنیای کفر در جنگ تحمیلی هشت ساله در مقابل تمام جبهه اسلام صف آرایی کردند اما نتوانستند به اهداف شوم شان برسند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران با دست خالی در مقابل ارتش تا بن دندان مسلح صدام ایستادگی کرد.

وی با اشاره به خیانت منافقان به ملت و انقلاب اسلامی افزود: ۱۷ هزار ترور نتیجه این خیانت به نظام و همکاری کردن آنان با صدام در جنگ تحمیلی بود.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی‌ گلپایگانی گفت: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی در کشور مردم با ایمان ایران اسلامی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن حضوری پرشور و متفاوت تر از سالیان گذشته داشتند.

وی ادامه داد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از وفاداری آنان به انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی متن حکم رهبر معظم انقلاب خطاب به حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی را قرائت کرد و گفت: مردم وفادار و مرزدار شیعه و سنی این استان همواره حامی و پشتیبان نظام و رهبری انقلاب بوده و هستند.


انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcf1tdjvw6dxja.igiw.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما