تاریخ انتشار۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : 456773

مثبت شدن آزمایش کرونای خدمتکار ملکه انگلیس

با مثبت شدن آزمایش کرونای خدمتکار نزدیک به ملکه انگلیس، بار دیگر نگرانی‌ها درباره وضعیت سلامت الیزابت دوم افزایش یافت.
مثبت شدن آزمایش کرونای خدمتکار ملکه انگلیس
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب، آزمایش کرونای یکی از خدمتکاران سلطنتی انگلیس که در ارتباط نزدیک با ملکه الیزابت دوم بود مثبت شده است.

روزنامه سان انگلیس با اعلام این خبر نوشت پس از مثبت شدن آزمایش کرونای شاهزاده چارلز، ولیعهد ۷۱ ساله، این بار مثبت شدن آزمایش این خدمتکار نگرانی‌ها را درباره وضعیت سلامت ملکه الیزابت دوم بسیار افزایش داده است.

بنا به نوشته سان، وظیفه این خدمتکار آوردن نوشیدنی و غذا برای ملکه، معرفی مهمانان، تحویل نامه‌های ملکه، ماساژ دادن او و به گردش بردن سگ وی بوده است. گفته می‌شود پس از مثبت شدن آزمایش کرونای این خدمتکار او برای قرنطینه به خانه فرستاده شده است.

بنا به گزارش رسانه‌ها، یکی از افراد خانواده سلطنتی در این خصوص گفت: «همه می‌ترسند، نه فقط به خاطر خودشان بلکه به خاطر ملکه و همسرش. اگر همه افراد دور و بر آن‌ها هنوز آزمایش کرونا نداده‌اند این کار را خواهند کرد. در حال حاضر احساس ترس آشکاری وجود دارد.»

بنا به نوشته روزنامه سان، خانواده سلطنتی تعدادی دیگر از خدمتکاران و کارکنان را مورد آزمایش قرار دادند که جواب همه آن‌ها منفی بود.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در انگلیس، هفته گذشته ملکه الیزابت دوم ۹۳ ساله به همراه شوهرش، شاهزاده فیلیپ ۹۸ ساله، به منظور در امان ماندن از این ویروس کاخ باکینگهام را ترک کرد و به قعله وینزر رفت. پیش از این عزیمت یکی دیگر از خدمتکاران ملکه در لندن به کرونا مبتلا شده بود.

چهار روز پیش نیز رسانه‌ها از مثبت شدن آزمایش کرونای شاهزاده چارلز، پسر ارشد ملکه الیزابت دوم و وارث تاج و تخت او خبر دادند. بنابر اعلام کاخ باکینگهام، او ۱۳ روز پیش از دادن آزمایش کرونا با مادرش دیدار داشته است.

تاکنون بیش از ۱۷ هزار نفر در انگلیس به کرونا مبتلا شده‌اند که بیش از هزار نفر از آن‌ها بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/
 
 
https://taghribnews.com/vdcjamextuqeiaz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی