تاریخ انتشار۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۸
کد مطلب : 465885

نگرانی سرویس های امنیتی اسرائیل، از افزایش توان موشکی و پهپادی حماس

  منابع صهیونیستی از برگزاری یک نشست گسترده امنیتی-اطلاعاتی در رژیم صهیونیستی برای بررسی افزایش توان نظامی جنبش حماس خبر دادند.  
نگرانی سرویس های امنیتی اسرائیل، از افزایش توان موشکی و پهپادی حماس
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، منابع نظامی رژیم صهیونیستی اعلام کردند که سرویس‌های امنیتی و نظامی این رژیم چندی قبل، یک نشست گسترده با حضور فرماندهان ارشد ارتش و نمایندگان دایره اطلاعاتی «امان» و سرویس جاسوسی موساد برگزار کردند.

در این نشست بررسی افزایش توان نظامی جنبش حماس در دوره آتش بس با رژیم صهیونیستی محور رایزنی مسئولان نظامی و اطلاعاتی این رژیم بود.

در نشست مذکور اعلام شد که جنبش حماس اقدام به آموزش نیروهای خود و افزایش توان نظامی و گسترش آن کرده است.

همچنین مسأله افزایش قدرت موشکی و پهپادی حماس و افزایش تعداد کلاهکهای انفجاری موشکهای این جنبش و بالابردن دقت آنها بررسی شد.

سایت مذکور گزارش داد که با توجه به افزایش توان نظامی حماس، فرمانده منطقه جنوبی ارتش رژیم صهیونیستی خود را برای سناریوهای مختلف در خصوص درگیری در نوار غزه آماده کرده است.

افزایش توان نظامی گروههای مقاومت فلسطین همواره یکی از نگرانی های سرویس های امنیتی و جاسوسی رژیم صهیونیستی را تشکیل می دهد.

در گزارش های امنیتی منتشر شده از سوی منابع صهیونیست آمده است که حماس در برابر الحاق بخشهایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی ساکت نخواهد نشست و اوضاع در این مناطق هر لحظه متشنج تر می شود.

لازم به ذکر است که پیش از این نیز محافل امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی نسبت به پیامدهای خطرناک الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی هشدار داده و اعلام کرده بودند که این اقدام می تواند منجر به شعله ور شدن آتش انتفاضه جدیدی در فلسطین شود.
 
انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcdjk0okyt09j6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما