تاریخ انتشار۷ ارديبهشت ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۱۶
کد مطلب : 47599

طلاب و علمای اهل‌سنت، جنایات بحرین را محکوم کردند

طلاب و مدرسین مدارس علمیه جامعه الاحناف و مظهرالتوحید تایباد با صدور بیانیه‌های جداگانه‌ای با تأكید بر اینكه كشتار بی‌رحمانه مردم مسلمان و مظلوم در كشورهای اسلامی با برنامه‌ریزی مرموزانه استكبار جهانی انجام می‌شود، این جنایات را به شدت محكوم نمودند.
طلاب و علمای اهل‌سنت، جنایات بحرین را محکوم کردند
به گزارش خبرگزاری تقریب (تنا):
طلاب و علمای اهل‌سنت ایران در این بیانیه، ضمن اعلام انزجار نسبت به سوزاندن قرآن و تخریب مساجد، آورده‌اند: كشتار بی‌رحمانه مردم مسلمان و مظلومی كه امروز در كشورهای اسلامی با برنامه‌ریزی مرموزانه استكبار جهانی كه توسط برخی حكام ظالم انجام می‌شود، همه مسلمانان را به سوگ نشانده است.

در ادامه این بیانیه‌ها آمده است: بدون شك خون‌های پاك مردم مسلمان اهل سنت و شیعه در كشورهای اسلامی لیبی، بحرین و یمن، نهال پرامید انقلاب و اتحاد اسلامی و مبارزه با استكبار جهانی را آبیاری می‌نماید.

در پایان این بیانیه اشاره شده است: مدرسین حوزه علمیه جامعة‌الاحناف تایباد این همه اهانت به مسلمانان و مقدسات اسلامی را محكوم نموده و امیدواریم خیزش و بیداری اسلامی كه مسلمانان جهان اسلام را فراگرفته باعث تحول عظیم در جهان و به نفع اسلام خاتمه یابد.

در این بیانیه‌ها از رهبر معظم انقلاب درخواست شده تا نسبت به وقایع اخیر، تدابیر خاصی را اندیشیده و در صورت امكان روابط كشورمان را با این كشورها قطع نمایند تا مسلمانان ایران بتوانند در سایه الطاف الهی و رهبری خردمانه ایشان برای اسلام و مسلمین خدمتی دیگر انجام دهند.

https://taghribnews.com/vdcdnk0o.yt05n6a22y.html
مرجع : مرکز خبر حوزه
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی