کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

آیت الله نور مفیدی:

باید با بهره‌گیری از توانمندی‌های داخلی، تهدیدهای دشمنان را به فرصت تبدیل کنیم

25 مهر 1399 ساعت 15:54

امام جمعه گرگان گفت: باید با بهره‌گیری بیشتر از توانمندی‌های داخلی، تهدیدها و تحریم‌های دشمنان را به فرصت تبدیل نماییم.
 


به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، امام جمعه گرگان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گرگان از مجموعه مسوولان نظام، دولت و مدیران آن درخواست کرد تا برای رفع مشکلات جامعه به خصوص در حوزه معیشت و گرانی‌ها بیشتر تلاش نمایند.
 
آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی اظهار داشت: امروز مشکلات معیشتی و گرانی‌ها زیاد شده و بایستی نظارت بر آن بیشتر شود.
 
وی خاطرنشان کرد: البته مسوولان در حد توان‌ برای حل معضلات و مشکلات زحمت می‌کشند، اما باید علت اصلی مشکلات پیدا و ریشه‌ای رفع شوند.
 
امام جمعه شهرستان گنبدکاووس درشرق استان گلستان گفت که کشور جمهوری اسلامی ظرفیت‌های زیادی برای تامین نیازهای داخلی دارد که بایستی با کار و تلاش جهادی و بهره‌گیری بیشتر از آنها، تهدیدها و تحریم‌های دشمنان را به فرصت تبدیل کرد.
 
حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی با یادآوری سخنان چند روز پیش مقام معظم رهبری انقلاب و استناد به بخش‌هایی از آن، اظهار داشت: آنگونه که رهبری فرمودند؛ درحوزه اقتصاد کارهای بسیار خوبی انجام شده بنابراین بایستی در نقد عملکرد اقتصادی دولت، منصفانه عمل کنیم.
 
وی ادامه داد: تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از ظرفیت‌های داخلی بدون تردید می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات کشور باشد بنابراین باید با بهره‌گیری بیشتر از توانمندی‌های داخلی، تهدیدها و تحریم‌های دشمنان را به فرصت تبدیل نماییم.
 
انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 478948

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/478948/باید-بهره-گیری-توانمندی-های-داخلی-تهدیدهای-دشمنان-فرصت-تبدیل-کنیم

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com