کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امام جمعه موقت گرگان:

ثبات امنیت در کشور مرهون تلاش‌های نیروی انتظامی است

تسنیم , 2 آبان 1399 ساعت 17:41

امام جمعه موقت گرگان با گرامیداشت هفته ناجا گفت: حفظ و ثبات امنیت کشور ناشی از رشادت‌ها و تلاش‌های نیروی انتظامی است.
 


به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام قاسم لیوانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه گرگان با گرامیداشت هفته ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی حافظان امنیت کشور هستند و حفظ و ثبات امنیت کشور ناشی از رشادت‌ها و تلاش‌های نیروی انتظامی است.
 
وی افزود: هیچ‌ کس خواهان ناامنی نیست زیرا امنیت مایه آرامش و اطمینان بوده و این موضوع در همه جای جهان رایج و متداول است.
 
امام جمعه موقت گرگان اظهار کرد: نیروی انتظامی از مرزها تا شهرها امنیت ایجاد می کند و افزایش گشت زنی ها در این ایام باعث افزایش امنیت اقتصادی مردم می شود.
 
لیوانی اظهار کرد: در هفته آینده هشتم ربیع الاول با شهادت امام حسن عسکری(ع) مصادف است، ائمه اطهار(ع) در خلافت بنی‌امیه و بنی‌عباس مورد تهدید خلفا بودند و همه این ها مورد رصد و در نهایت مورد شهادت قرار می‌گرفتند.
 
وی با اشاره به گرامیداشت هفته وحدت، افزود: هشتم آبان براساس نقلی ولادت با سعادت پیامبر مکرم اسلام(ص) است و در روایات دیگر بیان شده که پیامبر مکرم اسلام در 17 ربیع الاول متولد شده و پس از پیروزی انقلاب این هفته به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است.
 
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به خطرات بیماری کرونا گفت: نیاز است که همه مردم و مسئولان برای رعایت بیشتر شیوه‌نامه های بهداشتی تلاش کنند.
 
انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 479655

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/479655/ثبات-امنیت-کشور-مرهون-تلاش-های-نیروی-انتظامی

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com