تاریخ انتشار۲۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۹
کد مطلب : 486132

فراخوان دلنوشته ای با موضوع «سردار دل‌ها»

یک پایگاه خبری در فراخوانی به مناسبت نزدیک‌شدن به نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی اقدام به جمع‌آوری دلنوشته با موضوع «سردار دل‌ها» می‌کند.
فراخوان دلنوشته ای با موضوع «سردار دل‌ها»
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، پایگاه خبری سراج ۲۴، در فراخوانی به مناسبت نزدیک‌شدن به نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی اقدام به جمع‌آوری دلنوشته با موضوع «سردار دل‌ها» می‌کند.

 بامداد جمعه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۹، سردار سرافراز جهان اسلام و جبهه مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شماری دیگری از رزمندگان اسلام در حمله پهپاد آمریکایی به فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند. این حادثه تروریستی موجب اندوه عموم مردم ایران، عراق و ملت‌های آزاده جهان شد.

در همین راستا پایگاه خبری سراج ۲۴ در فراخوانی به مناسبت نزدیک‌شدن به نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی اقدام به جمع‌آوری دلنوشته با موضوع «سردار دل‌ها» می‌کند.

*علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۹ دی‌ماه ۱۳۹۹، ابتدا ‌دلنوشته‌های خود را در یکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر و «اسکرین شات» آن را به سایت PORSWEB.IR ارسال کنند. لازم به ذکر است که دلنوشته ارسالی باید حداقل ۵۰ و حداکثر ۳۰۰ کلمه باشد و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

*برای دسترسی سریع‌تر می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱-۷۷۴۱۹۸۱۷ تماس بگیرید.

همچنین آثار فاخر در  تارنما (سایت) با نام نویسندگان بارگذاری می‌شوند.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcbf0ba5rhbw8p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما