تاریخ انتشار۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۹
کد مطلب : 487402
مدافع سلامت استان هرمزگان:

نام پرستاران در تاریخ ماندگار می شود

مدافع سلامت استان هرمزگان گفت: کودکان در آینده ای نه چندان دور در کتاب تاریخشان خواهند خواند، بودند کسانی از جنس عشق، نور، امید و حتی از جنس خدا که صادقانه و عاشقانه و بی ادعا در این شرایط سخت حاضر بودند.
نام پرستاران در تاریخ ماندگار می شود
به گزارش خبرنگار حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، فاطمه سادات سلیمی طباطبایی از مدافعین سلامت استان هرمزگان و پرستار بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، طی سخنانی در وبینار مدافعان سلامت که به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد، گفت:وقتی عاطفه پرستار از عاطفه سرچشمه زینبی جاری شود، حضورش اشارتی زینب گونه می شود، پرستار زخمهای به خون نشسته دشت کربلا!

 آنگاه که دردمندی سلامت خود را بازیابد و دستی به نشان شکر به آسمان بلند شود چرا نباید ملائک تو را ستایش کنند؟ آنگاه بالی می شوی، بال پرواز در آسمان رضایت خدا و آنجاست که مقام معظم رهبری می فرمایند، طرف حساب پرستار فقط خداست و قطع بر یقین برایتان جبران خواهد کرد.

تمام آن شب پردرد امروز با لبخند زیبایتان ابری بود بر آلام بیماران ، در همه آن لحظات سخت این شرایط، شاید هم که بود لحظاتی که نای قدم زدن نداشتی اما چون عزیز زهرا استوار ایستادی! تو آن فرشته مهربان، مرزهای انسانیت را جابجا کردی، به آن وسعتی بخشیدی به  اندازه روح بلندت، قطعا نام شما در تاریخ ماندگار خواهد شد و آنجاست که کودکان در آینده ای نه چندان دور در کتاب تاریخشان خواهند خواند، بودند کسانی از جنس عشق، نور، امید و حتی از جنس خدا که صادقانه و عاشقانه و بی ادعا در این شرایط سخت حاضر بودند.

حاضر و استوار و آنچنان که زینب مقام  پرستار را در دشت کربلا اعتبار بخشید و شد قافله سالار بازماندگان و افتخار خاندان رسالتش، تو به این مقام شکوه و عظمت دادی و آن را سرلوحه کار پر مشقت خود قرار دادی.

دست دعا بر می دارم، همکارم خدا شما را یاری کند و دعای همه دردمندان بدرقه راهتان باشد! به امید سلامتی تک تک شما عزیزان و بهبود حال بیماران.

انتهای پیام/


 
https://taghribnews.com/vdccxmq0i2bq408.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی