کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تشکیل ۱۴۰۰گروه جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در کشور

11 اسفند 1399 ساعت 1:32

مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ۱۴۰۰گروه جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در کشور تشکیل شده است.
 


به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل، حجت‌الاسلام حامد ترکاشوند مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور در جلسه تکریم و معارفه دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان اردبیل اظهار کرد: بر رویکرد جدید و پویاسازی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و توجه بیش از پیش به این واجب الهی مغفول مانده و تبیین روش‌های جدید تأکید داریم.
 
وی انتخاب روحانی مجاهد و مردمی، حجت الاسلام والمسلمین میرعباس زاده را نقطه عطفی در راستای برنامه‌های ابلاغی ستاد کشور دانست و افزود: امیدواریم و از همه دستگاه‌های اجرایی استان درخواست داریم همکاری و همراهی لازم درباره این واجب الهی مغفول مانده را صورت دهند.
 
مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور تصریح کرد: ۱۴۰۰گروه جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در کشور تشکیل شده است و بدینوسیله باید از زحمات و خدمات سردار بابازاده، دبیر اسبق ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل تقدیر و تشکر کرد.
 
وی با بیان این‌که هر زمان نامی از امر به معروف آورده می‌شود، بحث عفاف و حجاب مطرح می‌گردد در صورتی که این امر حوزه‌های مختلفی دارد، افزود: اگر بتوانیم مطالبه‌گری را به درستی در جامعه تشریح و تخصصی کنیم، موج عظیم مردم به این فریضه الهی می‌پیوندند.
 
حجت‌الاسلام حامد ترکاشوند به تبیین ۱۶ عرصه تخصصی در زمینه‌های مختلف امر به معروف و نهی از منکر به صورت تخصصی از جمله اداری، اقتصادی، بهداشت و درمان، تفریحات سالم و ورزش، اجتماعی، تعلیم و تربیت، حقوقی، فرهنگی، کارگری، مبارزه با مفاسد، هنر و رسانه، عفاف و حجاب، محیط زیست، مهندسی، گردشگری پرداخت و گفت: این ستاد که در سال ۱۳۷۲ تشکیل شد، به فرموده امام راحل باید مردمی باشد تا بر فعالیت قوا نظارت داشته باشد.
 
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 494797

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/494797/تشکیل-۱۴۰۰گروه-جهادی-تخصصی-امر-معروف-نهی-منکر-کشور

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com