تاریخ انتشار۲۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۱
کد مطلب : 496275
امام جمعه موقت زاهدان:

بصیرت راه رسیدن به حکومت مطلق الهی است

  امام جمعه موقت زاهدان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب گفت: دوعامل بصیرت به معنای شناخت راه حق و صبر به معنای پایداری ما را به هدف حکومت مطلق الهی و مواجهه در مقابله دشمنان می‌رساند.  
بصیرت راه رسیدن به حکومت مطلق الهی است
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام سید خلیل حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلی قدس زاهدان اظهارداشت: یکی از آثار مراعات تقوا این بوده که با وجود آن عمل کم معنا ندارد یعنی اگر کسی تقوا را در رفتارش مراعات کند عملش هر چند کم باشد در پیشگاه خدا بزرگ و با ارزش است.
 
وی با اشاره به اینکه عمل کم و کوچک که به همراه تقوا باشد بهتر و برتر از عمل زیاد و فراوانی که بدون تقوا باشد افزود: ممکن است کسی عمل خیر انجام دهد اما اگر تقوا نداشته باشد مرتکب حرام هم می‌شود.
 
امام جمعه موقت زاهدان با اشاره به اینکه چند روز اخیر  مناسبت‌های مهم پشت سر گذاشته‌ایم بیان کرد: دیروز ۲۷رجب آغاز بعثت پیامبر اکرم(ص) بود که در این مورد رهبر معظم انقلاب بیانات مبسوط و مهمی را بیان کردند.
 
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که هدف بعثت پیامبر(ص) هدایت بشر و راهنمایی او به سمت حکومت مطلق الهی بوده بیان کرد: با توجه به بیانات ایشان انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی ایران با همراهی مردم همان هدف پیامبر اسلام یعنی ایجاد حکومت الهی را در روی زمین دنبال می‌کردند و همانطور که در آن زمان دشمنان اسلام نتوانستند این موضوع را بپذیرند ظالمان و مستکبران این زمان هم نتوانستند انقلاب را تحمل کنند.
 
حجت الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه دشمن می‌خواهد در میان مردم شناخت راه حق را مخدوش کند ما باید در این زمینه هشیار و گول تحریف‌های دشمن را نخورده و بصیرت داشته باشیم.
 
انتهای پیام/
 
 
https://www.taghribnews.com/vdca0inym49nou1.k5k4.html
مرجع : ایرنا
نام شما
آدرس ايميل شما