تاریخ انتشار۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب : 503634

دو موشک ضد تانک از نوار غزه به سمت نظامیان صهیونیست شلیک شد

ارتش رژیم صهیونیستی برخورد یک فروند موشک ضد تانک از نوار غزه به جیپ خود را تایید کرده و منابع درمانی می‌گویند در این حمله یک صهیونیست کشته و سه نفر حداقل مجروح شدند.
دو موشک ضد تانک از نوار غزه به سمت نظامیان صهیونیست شلیک شد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، ارتش رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) از شلیک شدن یک فروند موشک ضد تانک «کورنت» از نوار غزه به سمت نظامیان خود خبر داد.

خبرنگار روزنامه «جروزالم‌پست» در این باره گزارش داد که این موشک به یک خودروی جیپ ارتش اسرائیل در منطقه «نتیف هعسرا» برخورد کرده است.

نشریه «یدیعوت آحارونوت» نیز به نقل از منابع درمانی نوشت، سه صهیونیست در این عملیات مجروح شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است.

خبرنگار «تایمز اسرائیل» در ادامه گزارش داد که به فاصله کوتاهی بعد از شلیک موشک کورنت و هدف قرار گرفتن جیپ صهیونیست‌ها، مقاومت غزه در حال شلیک خمپاره و راکت به محل برخورد است.

همزمان منابع محلی خبر دادند که آژیرهای هشدار در شهرک صهیونیست‌نشین نتیف هعسرا واقع در شمال نوار غزه به صدا درآمده است.

شبکه «المیادین» گزارش داد گردان‌های «عزالدین القسام»، شاخه نظامی حماس، در بیانیه‌ای مسئولیت شلیک این موشک ضد تانک به جیپ ارتش اسرائیل را برعهده گرفته است.

دقایقی بعد ارتش رژیم کودک‌کش صهیونیستی، در بیانیه ای اعلام کرد که دومین موشک کورنت نیز از نوار غزه به سمت آنها شلیک شده است.

گزارش‌های تایید نشده حاکی از آن است که در عملیات شلیک دومین موشک ضد تانک، دو صهیونیست مجروح شده‌اند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی دقایقی بعد به نقل از منابع بیمارستانی اعلام کرد یکی از صهیونیست‌هایی که در این حمله مجروح شده بود، به هلاکت رسید.
 
 
همزمان رسانه‌های اسرائیلی از حملات شدید توپخانه‌ای و هوایی ارتش این رژیم به منطقه‌ای که موشک‌های کورنت از آن شلیک شده، خبر دادند.

حملات جدید و گسترده گروه‌های مقاومت فلسطینی در نوار غزه به تل‌آویو و شهرک‌های صهیونیست‌نشین، این رژیم را به برگزاری دوباره جلسه کابینه امنیتی واداشت. 

بعد از حملات بی‌رحمانه و جنایتکارانه توپخانه و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشتار فلسطینیان بی‌گناه، ارتش این رژیم از شلیک شدن بیش از یک‌هزار فروند راکت و موشک از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی طی دو روز اخیر خبر داد.

رسانه‌های اسرائیلی می‌گویند تاکنون حداقل پنج صهیونیست در این عملیات‌ها به هلاکت رسیده و بیش از ۱۰۰ نفر از آنها نیز مجروح شدند.

اتاق عملیات مشترک گروه‌های مقاومت فلسطینی نیز امروز از ملت فلسطین در کرانه باختری، قدس اشغالی و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ خواست به مقابله با رژیم اشغالگر با امکانات در دسترس ادامه دهند تا این رژیم به تجاوزات خود به مقدسات و ملت فلسطین پایان دهد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcippaw5t1auq2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی