کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان:

حافظان قرآن به عنوان الگوی مؤثر نقش آفرینی کنند

مهر , 31 ارديبهشت 1400 ساعت 21:26

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: حافظان قرآن یکی از چند گروهی هستند که در جامعه به عنوان الگوی مؤثر می‌توانند در بیشتر زمینه‌ها نقش آفرینی کنند.
 


به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام محمدمهدی نبی زاده ظهر امروز جمعه در مراسم شانزدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن که در خوزستان برگزار شد، به ارزش و اهمیت توجه به مقوله حفظ کلام الله و تأثیرات بسزایی آن اشاره کرد و گفت: آزمونی که امروز برگزار می‌شود، هر نتیجه‌ای که در بر داشته باشد، فرع بر حرکت نورانی و مبارک شماست.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان با عنوان اینکه جمع شما در میان اهل آسمان مانند نور می‌درخشد، بر اهمیت مسئولیتی که برای حافظان و قاریان قرآن ایجاد می‌شود، تأکید و تصریح کرد: هیچ انسانی به هیچ چیز معتقد نمی‌شود مگر آنکه نسبت به آن مسئولیت پیدا می‌کند و شما امروز در قبال قرآن مسئول هستید؛ بنابراین حفظ قرآن فارغ از هر نتیجه‌ای که در بر داشته باشد، برای شما اول از همه مسئولیت ایجاد می‌کند.
 
وی تأکید کرد: حضور شما در عرصه کنشگری مسائل اجتماعی و فرهنگی بسیار مهم است چرا که حافظان قرآن یکی از چند گروهی هستند که در جامعه به عنوان الگوی مؤثر می‌توانند در بیشتر زمینه‌ها نقش آفرینی کنند.
 
حجت الاسلام نبی زاده گفت: خوزستان تنها استان کشور است که ظرفیت ارتباط گیری با ۲۷ کشور عربی را در خود دارد؛ بنابراین شما در قبال جریانات بین الملل نیز مسئولیت مهم و خطیری را بر عهده دارید به ویژه در خوزستان که ما از زبان و فرهنگ عربی بهره‌مند هستیم.
 
شانزدهمین دوره از ارزیابی حافظان قرآن کریم در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ به شکل همزمان در شهرستان‌های اهواز، دزفول و شوش در میان ۴۰۳ حافظ قرآنی برگزار شد.
 
انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 504850

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/504850/حافظان-قرآن-عنوان-الگوی-مؤثر-نقش-آفرینی-کنند

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com