>> سردار سلامی: دوران بزن و دررو تمام شده است | خبرگزاری تقریب (TNA)
تاریخ انتشار۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲
کد مطلب : 505893
در گفتگو با شبکه روسیا الیوم؛

سردار سلامی: دوران بزن و دررو تمام شده است

  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در گفت‌و‌گو با یک شبکه روسی ضمن اشاره به افزایش قدرت فلسطین، تأکید کرد که دوران بزن و دررو تمام شده است.    
سردار سلامی: دوران بزن و دررو تمام شده است
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، امروز (شنبه)، در گفت‌و‌گو با شبکه روسی «روسیا الیوم» بر افزایش قدرت فلسطین تأکید کرد.
 
بر اساس این گزارش، سردار سلامی گفت: «اسرائیلی‌ها باید بدانند که دوران بزن و دررو تمام شده و فلسطینی‌ها امروز قدرتمند شده‌اند».
 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ادامه داد: «فلسطینی جدید شکل گرفته است. جنگ اخیر، فلسطینی قدرتمند را بر محاسبات رژیم صهیونیستی تحمیل کرده است. فلسطینی‌ها روز به روز قدرتمندتر خواهد شد و اسرائیلی‌ها باید بدانند که نخواهند توانست در کنار دشمنی که اکنون از قدرت زیادی برخوردار است، زندگی کنند».
 
وی همچنین اضافه کرد: «مردم ایران به توصیات رهبری درباره مشارکت در انتخابات به منظور مشارکت گسترده لبیک خواهند گفت. انتخابات تنها برای انتخاب رئیس‌جمهور نیست بلکه هر رأیی که به صندوق انداخته می‌شود، به مثابه یک موشک است که قلب قدرت‌های استکباری را هدف قرار می‌دهد و ایران را در جنگ مقدسش با استکبار با افتخار و غرور پیروز می‌گرداند».
 
این اظهارات پس از جنگ اخیر مقاومت فلسطین با رژیم صهیونیستی است؛ جنگی که در جریان آن، گروه‌های فلسطینی با موشک‌باران شهرهای اشغالی معادله‌ای جدیدی را به تل‌آویو تحمیل و این رژیم را وادار به اعلام آتش‌بس کردند.
 
انتهای پیام/
 
https://taghribnews.com/vdchwmnmx23nv6d.tft2.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی