تاریخ انتشار۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۹
کد مطلب : 506985

هشدار اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین به تحرکات اسرائیل علیه مسجد الاقصی

اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای رژیم صهیونیستی را از هرگونه طرح و توطئه‌ای علیه قدس و مسجد الاقصی برحذر داشت و تاکید کرد که مقاومت هر لحظه آماده واکنش است و هرگز در برابر تجاوزات و جنایات این رژیم سکوت نخواهد کرد.  
هشدار اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین به تحرکات اسرائیل علیه مسجد الاقصی
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای رژیم صهیونیستی را از هرگونه طرح و توطئه‌ای علیه قدس و مسجد الاقصی برحذر داشت و تاکید کرد که مقاومت هر لحظه آماده واکنش است و هرگز در برابر تجاوزات و جنایات این رژیم سکوت نخواهد کرد.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
ملت و مقاومت فلسطین در نبرد شمشیر قدس قهرمانانه با دشمن روبه رو شد و با وحدت و همدلی و ابزارهای مقاومتی مختلف توانست پوزه دشمن را به خاک بمالد و طرح‌های شوم آن در شهر قدس برای تحمیل واقعیت‌هایی جدید از طریق کوچاندن فلسطینیان، تعقیب و بازداشت آنان و تقسیم زمانی و مکانی مسجد مبارک الاقصی را به شکست بکشاند.
 
دشمن صهیونیستی در برآوردهای خود کاملا به اشتباه رفت و گمان می‌کرد که شرایط برای پیشبرد چنین طرح‌های نسنجیده‌ای مهیا است و اکنون فرصتی طلایی برای تعرض به مقدسات و اصول ملت فلسطین دست داده است، اما با واکنشی قاطع و محکم مواجه شد و مقاومت که طی این سال‌ها خود را برای دفاع از قدس تقویت کرده بود و همراه با ملت فلسطین محاصره و فشارها را در این راه متحمل شده، ساکت ننشست و بهترین حامی و پشتیبان برای خیزش ساکنان قدس و کرانه باختری بود و ساکنان سرزمین‌های اشغالی 1948 و عموم امت نیز با آنان همراه شدند و معادلات دشمن را بر هم زدند و به آن فهماندند که مسجد الاقصی دلاورمردانی دارد که تحت هر شرایطی از این مسجد و مقدسات قدس دفاع خواهند کرد و دشمن در نهایت مجبور به توقف تجاوزات خود شد و شکست خورده بازگشت.
 
در سایه انتشار اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر برگزاری راهپیمایی پرچم و اوضاع حاکم بر محله شیخ جراح و کل شهر قدس، اتاق مشترک مقاومت فلسطین این موارد را مورد تاکید قرار می‌دهد:
 
نخست: فرماندهان اتاق مشترک مقاومت از نزدیک پیگیر رفتارهای دشمن صهیونیستی در شهر قدس هستند و در صورتی که دشمن بخواهد دوباره به همان شرایط قبل از 11 می بازگردد، وارد میدان شده و هرگز به دشمن اجازه نخواهند داد بحران‌های داخلی خود را به ملت فلسطین انتقال دهد.
 
دوم: از مقاومت و پایداری ملت فلسطین در هر مکانی تقدیر می‌کنیم، این ملت قادر است طرح‌های دشمن صهیونیستی برای نابودی مسئله فلسطین را به نابودی بکشاند.
 
سوم: عموم ملت فلسطین در قدس، کرانه باختری و سرزمین‌های اشغالی 1948 را به مقابله با اشغالگران اسرائیلی به هر شیوه ممکن و جلوگیری از اجرای طرح‌های یهودی‌سازی و شهرک‌سازی این رژیم در اراضی اشغالی دعوت و تاکید می‌کنیم که مقاومت آماده دفاع از آنان در لحظه مناسب خواهد بود.
 
انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcaainmm49nwo1.k5k4.html
مرجع : تسنیم
نام شما
آدرس ايميل شما