کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

هشدار اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین به تحرکات اسرائیل علیه مسجد الاقصی

تسنیم , 17 خرداد 1400 ساعت 21:19

اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای رژیم صهیونیستی را از هرگونه طرح و توطئه‌ای علیه قدس و مسجد الاقصی برحذر داشت و تاکید کرد که مقاومت هر لحظه آماده واکنش است و هرگز در برابر تجاوزات و جنایات این رژیم سکوت نخواهد کرد.
 


به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای رژیم صهیونیستی را از هرگونه طرح و توطئه‌ای علیه قدس و مسجد الاقصی برحذر داشت و تاکید کرد که مقاومت هر لحظه آماده واکنش است و هرگز در برابر تجاوزات و جنایات این رژیم سکوت نخواهد کرد.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
ملت و مقاومت فلسطین در نبرد شمشیر قدس قهرمانانه با دشمن روبه رو شد و با وحدت و همدلی و ابزارهای مقاومتی مختلف توانست پوزه دشمن را به خاک بمالد و طرح‌های شوم آن در شهر قدس برای تحمیل واقعیت‌هایی جدید از طریق کوچاندن فلسطینیان، تعقیب و بازداشت آنان و تقسیم زمانی و مکانی مسجد مبارک الاقصی را به شکست بکشاند.
 
دشمن صهیونیستی در برآوردهای خود کاملا به اشتباه رفت و گمان می‌کرد که شرایط برای پیشبرد چنین طرح‌های نسنجیده‌ای مهیا است و اکنون فرصتی طلایی برای تعرض به مقدسات و اصول ملت فلسطین دست داده است، اما با واکنشی قاطع و محکم مواجه شد و مقاومت که طی این سال‌ها خود را برای دفاع از قدس تقویت کرده بود و همراه با ملت فلسطین محاصره و فشارها را در این راه متحمل شده، ساکت ننشست و بهترین حامی و پشتیبان برای خیزش ساکنان قدس و کرانه باختری بود و ساکنان سرزمین‌های اشغالی 1948 و عموم امت نیز با آنان همراه شدند و معادلات دشمن را بر هم زدند و به آن فهماندند که مسجد الاقصی دلاورمردانی دارد که تحت هر شرایطی از این مسجد و مقدسات قدس دفاع خواهند کرد و دشمن در نهایت مجبور به توقف تجاوزات خود شد و شکست خورده بازگشت.
 
در سایه انتشار اخبار و گزارش‌هایی مبنی بر برگزاری راهپیمایی پرچم و اوضاع حاکم بر محله شیخ جراح و کل شهر قدس، اتاق مشترک مقاومت فلسطین این موارد را مورد تاکید قرار می‌دهد:
 
نخست: فرماندهان اتاق مشترک مقاومت از نزدیک پیگیر رفتارهای دشمن صهیونیستی در شهر قدس هستند و در صورتی که دشمن بخواهد دوباره به همان شرایط قبل از 11 می بازگردد، وارد میدان شده و هرگز به دشمن اجازه نخواهند داد بحران‌های داخلی خود را به ملت فلسطین انتقال دهد.
 
دوم: از مقاومت و پایداری ملت فلسطین در هر مکانی تقدیر می‌کنیم، این ملت قادر است طرح‌های دشمن صهیونیستی برای نابودی مسئله فلسطین را به نابودی بکشاند.
 
سوم: عموم ملت فلسطین در قدس، کرانه باختری و سرزمین‌های اشغالی 1948 را به مقابله با اشغالگران اسرائیلی به هر شیوه ممکن و جلوگیری از اجرای طرح‌های یهودی‌سازی و شهرک‌سازی این رژیم در اراضی اشغالی دعوت و تاکید می‌کنیم که مقاومت آماده دفاع از آنان در لحظه مناسب خواهد بود.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 506985

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/506985/هشدار-اتاق-مشترک-گروه-های-مقاومت-فلسطین-تحرکات-اسرائیل-علیه-مسجد-الاقصی

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com