تاریخ انتشار۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۶:۱۸
کد مطلب : 509754

نظامیان صهیونیست به تحصن‌کنندگان فلسطینی در قدس یورش بردند

شمار زیادی از نظامیان صهیونیست روز سه شنبه برای بار دوم به محله سلوان قدس یورش آورده و با تحصن کنندگان فلسطینی در آنجا درگیر شدند.  
نظامیان صهیونیست به تحصن‌کنندگان فلسطینی در قدس یورش بردند
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، جمع زیادی از نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی به منطقه البستان در محله سلوان قدس اشغالی یورش آوردند.
 
به گزارش شبکه الجزیره، نظامیان صهیونیست به سمت اهالی محله سلوان که برای مقابله با تخریب خانه‌هایشان تحصن کرده بودند گاز اشک آور گلوله‌های پلاستیکی و بمب‌های صوتی شلیک کردند.
 
سخنگوی دبیر کل سازمان ملل هم اعلام کرد: ما بار دیگر از اسرائیل می‌خواهیم به عملیات تخریب در محله البستان قدس پایان دهد.
 
نظامیان رژیم اشغالگر صبح سه شنبه هم با یورش به محله سلوان با شهروندان فلسطینی ساکن آنجا درگیر شده و دستکم ۱۳ نفر را زخمی کردند.
 
نظامیان صهیونیست پس از آن، یکی از مغازه‌های محله سلوان را با بولدوزهایی که با خود برای تخریب خانه‌ها برده بودند، تخریب کردند.
 
رژیم صهیونیستی پیش‌تر به خانواده‌های فلسطینی ساکن در حی البستان ۲۱ روز مهلت داده بود تا خانه‌هایشان را به دست خود تخریب کنند در غیر این صورت باید هزینه تخریب را بدهند و جریمه نیز می‌شوند.
 
با گذشت کم‌تر از ۲۴ ساعت از پایان مهلت رژیم صهیونیستی، نظامیان این رژیم به منطقه البستان یورش آوردند تا کار تخریب خانه‌ها و املاک فلسطینی‌ها را آغاز کنند.
 
بهانه رژیم صهیونیستی برای تخریب منازل فلسطینی‌ها در این منطقه، طبق معمول ساخت و ساز بدون مجوز است.
 
انتهای پیام/
 
https://www.taghribnews.com/vdchmwnmk23nvqd.tft2.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما