تاریخ انتشار۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹
کد مطلب : 526299
سردار فدوی:

تأثیر جنگ اقتصادی از هر جنگی بیشتر است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردمباید هر چه سریع‌تر رفع شود چرا که امروز تأثیر جنگ اقتصادی از هر جنگی بیشتر است و زندگی مردم را سخت کرده است.
تأثیر جنگ اقتصادی از هر جنگی بیشتر است
به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، سردار علی فدوی پیش از ظهر چهار شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه استان قم، ضمن تکریم از خدمات ارزشمند سردار شاهچراغی در حوزه‌های مختلف و حضور وی در استانداری گفت: سردار سلامی در در دیدار با آیت الله رئیسی از آمادگی سپاه برای کمک رسانی به دولت همچون گذشته خبر داد و با درخواست دولت برای به‌کارگیری پاسداران در بخش‌های مختلف موافقت کامل صورت گرفت.

وی افزود: استان قم یک استان ویژه و مرکز انقلاب اسلامی است و از این رو باید گرفتاری‌های مردم قم با همت مسئولین رفع شود.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران تصریح کرد: سپاه استان قم در دوران دفاع مقدس یکی از لشکرهای پر افتخار بوده است و امیدواریم سردار موحد نیز در فرماندهی این سپاه سرافراز، موفق باشد چرا که سپاه قم مزین به نام شهدایی است که در دوران جنگ به بزرگی خدمت کردند و به شهادت رسیدند و این پشتوانه محکمی برای انجام تکلیف پاسداری است.

سردار فدوی گفت: ما در جنگ هستیم و این جنگ حق و باطل از نخستین روز پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده و به شدت از سمت دشمنان در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: دشمن به این نتیجه رسیده است که دیگر از طریق جنگ سخت نمی‌تواند در برابر جمهوری اسلامی بایستد و از عهده رزمندگان انقلاب اسلامی بر نمی‌آید و این به برکت انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است که پشتوانه پرقدرتی برای جمهوری اسلامی است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: با این حال دشمن دست از دشمنی بر نداشته و از هر مسیری که توانسته به ویژه موضوع فرهنگ و اقتصاد و موضوعات مختلف به دنبال دشمنی علیه نظام جمهوری اسلامی است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ها مدافع مردم است و در همه جنگ‌ها باید سنگر خود را حفظ و تقویت کند تا پیروزی به ارمغان بیاورد.

رزمنده دفاع مقدس گفت: تاریخ مستکبرین به ویژه شیطان بزرگ مملو از خیانت، جنایت و شرارت‌هایی است که علیه کشورهای دنیا صورت گرفته است ولی همچنان تمرکز آنها برای نابودی الگوی ایرانی و انقلاب اسلامی است.

سردار فدوی با اشاره به انتصاب برخی از پاسداران در بخش‌های دولت افزود: پاسداران که در بخش‌های مختلف مانند استانداری قرار می‌گیرند انشاالله با محبت و همدلی که بین سپاه و سایر نهادها وجود دارد از این ظرفیت استفاده کنند و در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران تاکید کرد: بایستی این گرفتاری‌ها به ویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هر چه سریع‌تر رفع شود چرا که امروز تأثیر جنگ اقتصادی از هر جنگی بیشتر است و زندگی مردم را سخت کرده است.

وی ادامه داد: نمی‌شود برای حل مشکلات اقتصادی از فرمول‌های استکبار جهانی و دشمنی که سالهاست علیه ایران جنایت کرده استفاده کرد چرا که پیروزی به دنبال تابعیت از دشمن میسر نخواهد شد.

سردار فدوی گفت: اسلام بهترین الگو برای رفع مشکلات است و با مصمم شدن مسئولین و الگوپذیری از اسلام ناب و همچنین همراهی مردم صبور و همیشه در صحنه انشاالله پیروز خواهیم شد و حتماً از مشکلات عبور می‌کنیم.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcaoinmo49nuu1.k5k4.html
مرجع : مهر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی