کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سردار فدوی:

تأثیر جنگ اقتصادی از هر جنگی بیشتر است

مهر , 19 آبان 1400 ساعت 19:39

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردمباید هر چه سریع‌تر رفع شود چرا که امروز تأثیر جنگ اقتصادی از هر جنگی بیشتر است و زندگی مردم را سخت کرده است.


به گزارش حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، سردار علی فدوی پیش از ظهر چهار شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه استان قم، ضمن تکریم از خدمات ارزشمند سردار شاهچراغی در حوزه‌های مختلف و حضور وی در استانداری گفت: سردار سلامی در در دیدار با آیت الله رئیسی از آمادگی سپاه برای کمک رسانی به دولت همچون گذشته خبر داد و با درخواست دولت برای به‌کارگیری پاسداران در بخش‌های مختلف موافقت کامل صورت گرفت.

وی افزود: استان قم یک استان ویژه و مرکز انقلاب اسلامی است و از این رو باید گرفتاری‌های مردم قم با همت مسئولین رفع شود.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران تصریح کرد: سپاه استان قم در دوران دفاع مقدس یکی از لشکرهای پر افتخار بوده است و امیدواریم سردار موحد نیز در فرماندهی این سپاه سرافراز، موفق باشد چرا که سپاه قم مزین به نام شهدایی است که در دوران جنگ به بزرگی خدمت کردند و به شهادت رسیدند و این پشتوانه محکمی برای انجام تکلیف پاسداری است.

سردار فدوی گفت: ما در جنگ هستیم و این جنگ حق و باطل از نخستین روز پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده و به شدت از سمت دشمنان در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: دشمن به این نتیجه رسیده است که دیگر از طریق جنگ سخت نمی‌تواند در برابر جمهوری اسلامی بایستد و از عهده رزمندگان انقلاب اسلامی بر نمی‌آید و این به برکت انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است که پشتوانه پرقدرتی برای جمهوری اسلامی است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: با این حال دشمن دست از دشمنی بر نداشته و از هر مسیری که توانسته به ویژه موضوع فرهنگ و اقتصاد و موضوعات مختلف به دنبال دشمنی علیه نظام جمهوری اسلامی است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌ها مدافع مردم است و در همه جنگ‌ها باید سنگر خود را حفظ و تقویت کند تا پیروزی به ارمغان بیاورد.

رزمنده دفاع مقدس گفت: تاریخ مستکبرین به ویژه شیطان بزرگ مملو از خیانت، جنایت و شرارت‌هایی است که علیه کشورهای دنیا صورت گرفته است ولی همچنان تمرکز آنها برای نابودی الگوی ایرانی و انقلاب اسلامی است.

سردار فدوی با اشاره به انتصاب برخی از پاسداران در بخش‌های دولت افزود: پاسداران که در بخش‌های مختلف مانند استانداری قرار می‌گیرند انشاالله با محبت و همدلی که بین سپاه و سایر نهادها وجود دارد از این ظرفیت استفاده کنند و در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران تاکید کرد: بایستی این گرفتاری‌ها به ویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هر چه سریع‌تر رفع شود چرا که امروز تأثیر جنگ اقتصادی از هر جنگی بیشتر است و زندگی مردم را سخت کرده است.

وی ادامه داد: نمی‌شود برای حل مشکلات اقتصادی از فرمول‌های استکبار جهانی و دشمنی که سالهاست علیه ایران جنایت کرده استفاده کرد چرا که پیروزی به دنبال تابعیت از دشمن میسر نخواهد شد.

سردار فدوی گفت: اسلام بهترین الگو برای رفع مشکلات است و با مصمم شدن مسئولین و الگوپذیری از اسلام ناب و همچنین همراهی مردم صبور و همیشه در صحنه انشاالله پیروز خواهیم شد و حتماً از مشکلات عبور می‌کنیم.

انتهای پیام/


کد مطلب: 526299

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/526299/تأثیر-جنگ-اقتصادی-جنگی-بیشتر

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com