کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان مطرح شد:

شهیده فاطمه اسدی الگویی تمام عیار از غیرت مردمان کُرد کشورمان را به جهانیان معرفی می‌کند

24 آبان 1400 ساعت 22:27

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم استان کردستان برای حضور در مراسم تشییع و تدفین بانوی شهید فاطمه اسدی دعوت به عمل آورد و افزود: شهید بانو فاطمه اسدی، الگویی تمام عیار از غیرت مردمان کُرد ایران اسلامی را به جهانیان معرفی می‌نماید.


به گزارش خبرنگار حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم استان کردستان برای حضور در مراسم تشییع و تدفین بانوی شهید فاطمه اسدی دعوت به عمل آورد و افزود: شهید بانو فاطمه اسدی، الگویی تمام عیار از غیرت مردمان کُرد ایران اسلامی را به جهانیان معرفی می‌نماید.

متن بیانیه به این شرح است:

«خاک خونرنگ استان کردستان خاستگاه و قدمگاه دلدادگان و ایثارگران بزرگی است که تاریخ پر افتخار این سرزمین را با خلق حماسه‌هایی جاودان زینت بخشیده و از استقلال و امنیت آن در برابر هجمه‌های وحشیانه دشمنان حفاظت کرده‌اند.

کردستان عزیز که به حق توسط مقام عظمای ولایت مدال افتخار «سرزمین مجاهدت‌های خاموش» را کسب کرده، در دل خود فرزندانی را پرورش داده که دوشادوش دیگر مردم ایران اسلامی تاریخ‌ساز بوده و الگوی مجاهدت و آزادی‌خواهی بین تمامی ملت‌‌های مسلمان و حق‌طلب جهان گشته‌اند.

بازگشت پیکر مطهر بانوی شهیده «فاطمه اسدی» به عنوان اولین بانوی شهید تفحص شده ایران زمین، سند دیگری است بر ایستادگی و انقلابی‌گری مردم این استان که همواره مورد هجوم مزدوران کوردل بوده‌اند، اما هیچ‌گاه در برابر ظلم و ستم اجانب سر تسلیم فرود نیاورده و ذره‌ای در دفاع از ارزش‌های ملی و میهنی خود فروگذار نبوده‌اند.

نام بلند بانو فاطمه اسدی، از این پس مترادف استقلال، آزادگی، ایثار و از خودگذشتگی است که الگویی تمام عیار از غیرت مردمان کرد ایران اسلامی را به جهانیان معرفی می‌نماید. به راستی که این افتخار بزرگ، شایسته مردم مقاوم این استان و تاریخ درخشان مقاومت در منطقه خواهد بود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان، ضمن ادای احترام به ساحت آسمانی تمامی شهدا، به ویژه اولین بانوی شهید تفحص شده ایران اسلامی، شهیده فاطمه اسدی، از عموم مردم شهیدپرور این استان دعوت می‌نماید برای رقم‌زدن برگ افتخاری دیگر و مهر تأیید زدن بر آزادگی و پایبندی به عهد دیرین مردم این استان با معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با حضور پر شور خود در مراسم تشییع و تدفین آن بانوی شهید شرکت نموده و قدر شناسی خود را از مجاهدت این فرزند نستوه کردستان عزیز ابراز نمایند».

به استحضار عموم مردم استان می‌رساند مراسم تشییع آن بانوی شهید، فردا سه‌شنبه، ۲۵ آبان ماه ساعت ۹/۳۰ صبح از میدان آزادی سنندج به سمت زیارتگاه بی‌بی هاجره خاتون تشییع و تدفین خواهد شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 526945

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/526945/شهیده-فاطمه-اسدی-الگویی-تمام-عیار-غیرت-مردمان-ک-رد-کشورمان-جهانیان-معرفی-می-کند

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com