کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره):

تخصصی شدن حمایت‌های گروه‌های جهادی از عوامل افزایش خدمات به مردم است

7 آذر 1400 ساعت 18:49


به گزارش خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، سعید سلیمانی، مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در دیدار با استاندار هرمزگان اظهار داشت: مشارکت در بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله یکی از مأموریت اصلی این نهاد است و همه ظرفیت‌های این نهاد برای کمک به مردم بسیج شده است.

وی افزود: هم اکنون در استان هرمزگان شبکه‌ای از رابطان جهادی وجود دارد که به ویژه در مواقع بحران در سطح شهرها، روستاها  و محلات فعالیت می‌کنند.

مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بهره‌برداری از ظرفیت گروه‌های جهادی و جریان‌های مردمی را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به برپایی رزمایش‌های مواسات و همدلی به عنوان نمونه موفق فعالیت‌های جهادی، گفت: پشتیبانی و حمایت از گروه‌های جهادی یکی از مهمترین وظایف این نهاد است که با استفاده از این سرمایه‌های اجتماعی علاوه بر تلاش برای گره‌گشایی از مشکلات مردم، فعالیت‌های تبلیغی و معرفت افزایی نیز در دستور کار این گروه‌ها قرار دارد.

سلیمانی با بیان اینکه هم اکنون 35 هزار گروه جهادی در سراسر کشور به صورت رسمی در سامانه این بنیاد ثبت نام کرده‌اند و در حال آموزش و ساماندهی در رسته‌های تخصصی هستند، خاطرنشان کرد: تخصصی شدن حمایت‌های گروه های جهادی یکی از عوامل افزایش بهره‌وری و خدمات بیشتر به مردم است.

انتهای پیام/


کد مطلب: 528563

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/528563/تخصصی-شدن-حمایت-های-گروه-های-جهادی-عوامل-افزایش-خدمات-مردم

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com