تاریخ انتشار۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲
کد مطلب : 530985
امام جمعه ارومیه:

حوزویان و دانشگاهیان وحدت و صمیمیت خود را حفظ کنند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: حوزویان و دانشگاهیان باید وحدت و صمیمیت خود را حفظ کرده و آن را بیش از پیش افزایش دهند.
حوزویان و دانشگاهیان وحدت و صمیمیت خود را حفظ کنند
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه ارومیه نمازگزاران را به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات دعوت کرد و اظهار داشت: اگر واقعیات جامعه به ثبت نرسد به مروز زمان دشمنان واقعیات را تغییر و تحریف می‌کنند.
 
وی تصریح کرد: از صدر اسلام، خداوند متعال این موضوع را به مسلمانان تذکر داده و فرموده که برخی سخنان خداوند را شنیده اما آن را تحریف کردند و بنابراین اگر در جامعه مسئله جهاد روایت وجود نداشته باشد، واقعیات انقلاب اسلامی تحریف و جای ظالم و مظلوم تغییر می‌کند.
 
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: برای مثال برخی به تقدیس رضاشاه پرداخته و انقلاب اسلامی و زحمات امام خمینی(ره) و رشادت‌های شهدا را زیرسؤال می‌برند و طاغوت را مورد تقدیس قرار می‌دهند پس اگر حقایق و واقعیات انقلاب به صورت صحیح ثبت و نوشته نشود، این چنین خواهد شد.
 
وی بیان کرد: بی‌تردید این وظیفه بر عهده علما و دانشگاهیان و تمامی دست اندرکاران این مسئله است تا حقایق را ثبت و به مسئله اهمیت دهند.
 
حجت‌الاسلام قریشی در ادامه با اشاره به روز 26 آذر، روز حمل و نقل، افزود: رانندگان کار طاقت فرسایی بر عهده داشته و ما قدردان زحمات این قشر هستیم که در جاده‌ها زحمات بسیاری برای حمل و نقل اجناس مورد نیاز مردم می‌کشند و بنابراین مسئولان باید به مشکلات آنها رسیدگی کنند.
 
وی در ادامه با اشاره به روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: حوزویان و دانشگاهیان باید وحدت و صمیمیت خود را حفظ کرده و آن را بیش از پیش افزایش دهند.
 
انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdch6vnmm23nxwd.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما