تاریخ انتشار۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸
کد مطلب : 531135

مدیران مناطق آزاد باید از افراد توانمند و شایسته انتخاب شوند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: بی‌تردید در انتخاب مدیران مناطق آزاد باید از افراد توانمند و شایسته برای مدیریت آن مناطق استفاده شود.
مدیران مناطق آزاد باید از افراد توانمند و شایسته انتخاب شوند
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی امروز در دیدار با دبیر شورای عالـی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اظهار داشت: متاسفانه از گذشته با مشکلات متعددی در منطقه آزاد ماکو مواجه هستیم که مهم‌ترین آن عدم حضور حکمرانی واحد در مدیریت مناطق آزاد است.

وی تاکید کرد: بی‌تردید در انتخاب مدیران مناطق آزاد باید از افراد توانمند و شایسته برای مدیریت آن مناطق استفاده شود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با ابراز خرسندی اینکه استاندار آذربایجان‌غربی از ظرفیت‌های مدیریتی خوبی برخوردار است گفت: لازم است بین مدیران مناطق آزاد و استانداران تعاملات سازنده‌ای در راستای توسعه استان‌ها ایجاد شود.

وی در ادامه تاکید کرد: همچنین ماده 65 نباید نقش مخربی در تعامل بین مدیران مناطق آزاد و استانداران بازی کند.

حجت‌الاسلام قریشی اظهار داشت: مردم باید نقش سازنده مناطق آزاد را در زندگی خود حس کنند که متاسفانه تاکنون چنین نبوده است.

وی افزود: اگر یک الگویی از بین مناطق آزاد معرفی شود، برای پیشرفت مناطق آزاد مفید خواهد بود و از سوی دیگر در صورت عدم وجود چنین الگویی در کشور می‌توان از مناطق آزاد کشورهای دیگر الگو معرفی کرد و بدون الگو هر مدیری به فراخر توانمندی‌های شخصی خود کار خواهد کرد.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcfmydttw6dmya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی