کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی:

تکیه بر وحدانیت الهی و ولایت‌پذیری سبب شکست دشمن در 9 دی شد

8 دی 1400 ساعت 19:10

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: در روز 9 دی دشمن می‌خواست ولایت و ستون محوری انقلاب اسلامی را هدف قرار دهد اما با تکیه بر وحدانیت الهی و ولایت‌پذیری، این توطئه دشمن نقش برآب شد.


به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، حجت‌الاسلام منصور امامی امروز در مراسم گرامی‌داشت 9 دی و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) که در محل سالن ولایت دادگستری آذربایجان‌غربی برگزار شد اظهار داشت: نقش محوری خداوند در قرآن کریم آمده است و خداوند حامی، ناظر، برنامه‌ریزی کننده و همراهی‌کننده در همه کارها است.
 
وی تاکید کرد: خداوند متعال به عنوان کاربلد، کارگردان و کارشناس، تاریخ را پیش می‌برد و هیچ کتابی مانند قرآن نتوانسته نقش محوری خدا را در جامعه و تاریخ بازگو کند و متاسفانه اندیشمندان مسلمان نیز نتوانسته‌اند نقش خداوند را بازتاب دهند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: تنها کسی که این ادبیات را وارد سیاست و اجتماع کرد امام خمینی(ره) بود که با ادبیات خدامحور خویش، به کرات از نقش خداوند متعال در آزادسازی خرمشهر و یا در طول جنگ تحمیلی یاد کرده است.
 
حجت‌الاسلام امامی افزود: بی‌تردید با تکیه بر همین خدامحوری بود که رزمندگان اسلام توانستند ناو آمریکایی را تصرف کرده و ایالات متحده را تحقیر کنند.
 
وی در ادامه با اشاره به سالروز 9 دی بیان کرد: در روز 9 دی دشمن می‌خواست ولایت و ستون محوری انقلاب اسلامی را هدف قرار دهد اما با تکیه بر وحدانیت الهی و ولایت‌پذیری، این توطئه دشمن نقش برآب شد.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 532551

آدرس مطلب :
https://www.taghribnews.com/fa/news/532551/تکیه-وحدانیت-الهی-ولایت-پذیری-سبب-شکست-دشمن-9-دی

خبرگزاری تقریب (TNA)
  https://www.taghribnews.com