تاریخ انتشار۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲
کد مطلب : 533557
امام جمعه اهل‌سنت ارومیه:

حاج قاسم معادلات و برنامه‌های شوم استکبار جهانی را بر هم زد

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: حاج قاسم که تربیت شده مکتب اسلام و امام(ره) و رهبری بود، در مقابل دشمن سینه سپر کرد و معادلات و برنامه‌های شوم استکبار جهانی در منطقه را بر هم زد تا آنان مجبور به عقب‌نشینی شوند.
حاج قاسم معادلات و برنامه‌های شوم استکبار جهانی را بر هم زد
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، ماموستا مامد کلشی‌نژاد امروز در خطبه‌های نماز جمعه اهل‌سنت ارومیه با تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: حضرت زهرا(س) شخصیت بزرگ و منحصر به فرد و مورد احترام رسول خدا(ص) بود و برای جهان اسلام نیز به عنوان الگو به شمار می‌رود.
 
وی تصریح کرد: مهریه حضرت فاطمه(س)، شفاعت امت اسلامی در روز قیامت است؛ شخصیتی که حسنین (علیهما السلام) را در دامن خود پرورش داد تا امت اسلامی را از دست ظالمان نجات داده و آنان را به ساحل استقلال و آزادی برساند.
 
امام جمعه اهل‌سنت ارومیه در ادامه با اشاره به اینکه باید تلاش کرد تا با شناخت از انسانیت، بشریت را نجات داده و آنان را وارد دریای کمالات برگرفته از مکتب رسول(ص) و اهل بیت(ع) کرد افزود: بشریت باید تنها بنده خدا باشند و رسالت همه پیامبران نیز این است که بشریت فقط باید برای خدا بندگی کرده و از طاغوت دوری کنند تا ریشه فساد کنده شود و همه مکاتیبی که از خدا دور شدند محکوم به نابودی هستند.
 
وی تصریح کرد: در کشورهای مختلف نظام سرمایه‌داری که خداوند متعال و معنویت، جایگاهی در میان آنها ندارد، از مسائل روحی و روانی رنج می‌برند.
 
ماموستا کلشی‌نژاد در ادامه با تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی بیان کرد: حام قاسم همه هستی خود را در میان افرادی که مورد ظلم قرار گرفته بود تقسیم کرد تا زیر ظلم بی‌رحمانه ظالمان قرار نگیرند.
 
وی تصریح کرد: حاج قاسم که تربیت شده مکتب اسلام و امام(ره) و رهبری بود، در مقابل دشمن سینه سپر کرد و معادلات و برنامه‌های شوم استکبار جهانی را بر هم زد تا آنان مجبور به عقب‌نشینی شوند.
 
امام جمعه اهل‌سنت ارومیه در ادامه افزود: همچنین داعش که دست پروده آمریکا و اسرائیل بود، درصدد نشان دادن چهره‌ای زشت و خشن از جهان اسلام به دنیا بودند و جنایات هولناکی بر علیه مردم منطقه انجام دادند، اما حاج قاسم با آنها مبارزه کرد و داعش مجبور به تسلیم شد.
 
انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcftmdtew6dmta.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما