تاریخ انتشار۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳
کد مطلب : 534541
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان:

ستاد امر به معروف و نهی از منکر ملجأ مردم در بازتاب مشکلات است

محمود الله مرادی عنوان کرد: امروز کسانی که به مسئولین دسترسی ندارند، به ‌عنوان ملجأ و پناهگاه به این ستاد مراجعه کرده و مشکلاتشان را مطرح کرده و ما نیز بدون هیچ ملاحظه به مسئولان استانی منعکس کرده که بسیار مثمر ثمر بوده است.
ستاد امر به معروف و نهی از منکر ملجأ مردم در بازتاب مشکلات است
به گزارش خبرنگار حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، محمود الله‌مرادی ظهر امروز در دیدار دبیران امر به معروف و نهی از منکر استان با نماینده ولی‌فقیه در کردستان که در این شهر انجام شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب و نماینده ایشان در کردستان همواره به‌عنوان چراغ راهنما، الگو و مسیر حرکت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مورد توجه قرار گرفته است.

الله مرادی با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر تاکنون به خود اجازه نداده که گزارشات واصله را طوری دنبال کند که باعث آبروریزی افراد شود؛ تصریح کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکرکردستان ستاد مچ‌گیری نیست بلکه ترویج  و توجه به معروفات و پیشگیری از منکرات است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان عنوان کرد: امروز کسانی که به مسئولین دسترسی ندارند، به ‌عنوان ملجأ و پناهگاه به این ستاد مراجعه کرده و مشکلاتشان را مطرح کرده و ما نیز بدون هیچ ملاحظه به مسئولان استانی منعکس کرده که بسیار مثمر ثمر بوده است.

وی با بیان اینکه آموزش اساس کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان است،  افزود: از هفته گذشته تاکنون به صورت دواطلبانه یک‌هزار و 400نفر در دوره‌های آموزشی امر به معروف شرکت کرده که این آمار 500نفر از میانگین کشوری بیشتر است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: حضور دواطلبانه مردم در امر آموزش امر به معروف و نهی از منکر بدان معنا است که امروز عموم مردم امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان دو فریضه واجب الهی درک کردند و قطعاً علاج کشور هم در اجرای صحیح این دو فریضه الهی است.

الله‌مرادی با تاکید بر اینکه امر به معروف در جامعه ترویج یابد، بیان کرد: باید کسانی که در مسیر انحراف قرار گرفته، آنها را کمک کرده و به مسیر اصلی جامعه بازگردانیم.

وی با تاکید بر اینکه مدیران شیوه ارتباط با مردم را از نماینده ولی‌فقیه در کردستان یاد بگیرند، اظهار کرد: امروزه بین نماینده مقام معظم رهبری با مردم استان یک ارتباط صمیمی و بدون منت برقرار بوده که هیچ نفاقی در آن نیست.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در پایان با اشاره به اینکه اخیرا 158نفر داوطلب حضور در این ستاد شده‌اند، که این بیانگر انگیزه خود مردم و فراهم بودن زمینه کار است، تاکید کرد: هدایت و نحوه برخورد مدیران بسیار مهم است لذا از دبیران امر به معروف و نهی از منکر ادارات انتظار می‌رود به وظیفه و رسالت کاری خود به نحو احسن عمل کرده و اجازه ندهند منکرات در ادارات کردستان رواج یابد.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcjxxeivuqetiz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما