تاریخ انتشار۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸
کد مطلب : 535490

جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در رادیو ایران

رادیو ایران در آستانه سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است.
جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در رادیو ایران
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب به نقل از شبکه رادیویی ایران، در سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) رادیو ایران با ویژه برنامه «به افق نور» این رویداد مهم را گرامی می‌دارد. این برنامه یکشنبه همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) یکی از القاب ایشان (حریت و آزادی) را با حضور حجت‌الاسلام سعیدیان بررسی می‌کند. «به افق نور» به تهیه‌کنندگی عبدالله علایی و با اجرای حسن همایی یکشنبه ساعت ۱۱:۵۵ پخش می‌شود.

برنامه «و اینک سلام» از ابتدای بهمن با موضوع سبک زندگی فاطمی و علوی تا دهم بهمن ساعت ۱۱:۴۵ به تهیه کنندگی حسین معصومی پخش می‌شود. مستند «روح‌الله» شنبه دوم بهمن نگاهی بر زندگی و آثار امام خمینی (ه) دارد، این برنامه به تهیه‌کنندگی ریحانه یزداندوست و اجرای فاطمه حاتمی دارد، ساعت ۲۰:۳۰ پخش می‌شود.

«دور عاشقان» ویژه برنامه دیگری است که شنبه دوم بهمن در شب ولادت حضرت فاطمه (س) با حضور حجت الاسلام محمد پویا از برکات و تاثیرات سوره کوثر بعد از خبر ساعت ۲۳:۰۰ می‌گوید.

«خانه و خانواده» روز یکشنبه سوم بهمن نیز، همزمان با ولادت حضرت فاطمه و روز مادر، با حضور مهمانان و بخش های مختلف برنامه، از راه کارهایی خوشحالی مادران می‌گوید.

این برنامه با اجرای فاطمه آل عباس و به تهیه‌کنندگی متین فیروزی ساعت ۹:۰۰ پخش می‌شود. در برنامه‌های دیگر رادیو ایران از جمله «سلام صبح بخیر» و «کافه هنر» هم به موضوع بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه (س) پرداخته می‌شود و در نهایت برنامه «ایرانشهر» یکشنبه سوم بهمن با موضوع قدردانی از همسر بعد از خبر ساعت ۱۷:۰۰ به تهیه کنندگی زهرا قائدی و با اجرای لیلا صفری از رادیو ایران پخش می‌شود.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcdnk0kzyt0so6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما