تاریخ انتشار۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰:۳۳
کد مطلب : 535533

تغییر شرایط ورود به عراق برای مسافران هوایی

سخنگوی سازمان هواپیمایی از تغییر شرایط ورود به عراق برای مسافران هوایی خبر داد.
تغییر شرایط ورود به عراق برای مسافران هوایی
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب، میراکبر رضوی در گفت و گو با خبرگزاری فارس در خصوص خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ممنوعیت پرواز از تهران به لندن اعلام کرد: همه پروازها از مبدا تهران به مقصد لندن انجام میشود و هیچ ممنوعیتی برای انجام پرواز به کشور انگلستان از طرف سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نشده است و خبر بازنشر شده مربوط به سال گذشته بوده است.

رضوی افزود: کشور انگلستان نظیر کشورهای دیگر برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا دستورالعمل هایی را اعلام کرده است که مسافران برای ورود به این کشور باید دستورالعمل ها را رعایت کنند.

رضوی افزود: این دستورالعمل ها توسط شرکتهای هواپیمایی در زمان خرید بلیت به اطلاع مسافران رسانده می شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری همچنین در خصوص شرایط جدید ورود به عراق برای مسافران هوایی که توسط سازمان هواپیمایی کشوری عراق اعلام شده گفت: براساس اعلام سازمان هواپیمایی کشوری عراق، مسافران بالای ۱۲ سال سن باید گواهی دریافت دو دوز واکسن کرونا به همراه QRکد را در زمان ورود به کشور عراق ارایه کنند، همچنین پاسخ منفی آزمایش PCR از مراکز معتبر اعلام شده توسط وزارت بهداشت که از زمان انجام آزمایش بیش از ۷۲ ساعت نگذشته باشد را باید به همراه داشته باشند.

رضوی افزود: مسافرانی که به دلایل پزشکی از دریافت واکسن کرونا معاف هستند مشروط به ارایه مدارک پزشکی معتبر از دستورالعمل های گفته شده معاف هستند. 

انتهای پیام/
 
https://www.taghribnews.com/vdcbfsbsfrhbfsp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما