تاریخ انتشار۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب : 540820
فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

قدرت آتش موشکی و شلیک های همزمان ما بیش از ۶ تا ۷ برابر شده است

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: قدرت آتش موشکی وشلیک های همزمان ما بیش از ۶ تا ۷ برابر شده است و زمان آمادگی ها و فاصله آمادگی برای شلیک هم بسیار کاهش پیدا کرده است.
قدرت آتش موشکی و شلیک های همزمان ما بیش از ۶ تا ۷ برابر شده است
به گزارش حوزه سیاست و اقتصاد خبرگزاری تقریب، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در آیین رونمایی از دو پایگاه جدید موشکی و پهپادی سپاه که همزمان با ایام فرخنده ماه شعبان و در آستانه روز پاسدار با حضور فرمانده کل سپاه انجام شد، اظهار داشت: ما بیانی را که حضرت آقا به عنوان یک تکلیف الهی به مجموعه سپاه و نیروهای مسلح فرمودند، مبنی براینکه «باید قوی شوید»، به عنوان یک فرمان در مجموعه نیروی هوافضای سپاه با جدیت دنبال کردیم و با تلاش شبانه‌روزی و حمایت عزیزان موثر، بحمدالله توانستیم این حرکت را انجام بدهیم.

وی افزود: هم اکنون در این پایگاه در لحظه می‌توانیم ۶۰ فروند پهپاد را به پرواز درآوریم و به دلیل آنکه  برد این پرنده های بدون سرنشین زیاد است و محدود نیست، محدودیت هدف نداریم و هر هدف متخاصمی را می‌توانیم مورد اصابت قرار دهیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: قدرت آتش موشکی وشلیک های همزمان ما بیش از ۶ تا ۷ برابر شده و زمان آمادگی‌ها و فاصله آمادگی برای شلیک هم بسیار کاهش پیدا کرده است.

سردار حاجی زاده، حرف زدن دشمن از قدرت پهپادی سپاه را نشانه افزایش تنوع قدرت ایران توصیف و خاطرنشان کرد: یک روز دشمن از هسته‌ای ما حرف می‌زند، چندی است راجع به موشکی می‌گوید و این یعنی قدرت سیاسی آنها توزیع شده است.

انتهای پیام/

 
https://taghribnews.com/vdcgxz9nzak9t74.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی