تاریخ انتشار۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : 550264
آیت الله مصطفی علما عنوان کرد:

روند رشد جمعیت در کشور نگران کننده است/ پیری جمعیت می تواند برای کشور و نظام خطرآفرین باشد

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی و مسئولان مربوطه به کرار نسبت به روند کنونی رشد جمعیت در کشور هشدار داده اند زیرا تداوم این روند باعث می شود که در آینده ای نه چندان دور جمعیت کشورمان به سمت پیری برود که این می تواند برای کشور و نظام بسیار خطرناک باشد.
روند رشد جمعیت در کشور نگران کننده است/ پیری جمعیت می تواند برای کشور و نظام خطرآفرین باشد
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، آیت الله مصطفی علما در خطبه های این هفته نماز جمعه کرمانشاه اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه های جهان امروز به ویژه کشورمان، مسئله جمعیت است بنابراین باید در این موضوع کارهای زیربنایی و اصولی انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی و مسؤولان مربوطه به کرار نسبت به روند کنونی رشد جمعیت در کشور هشدار داده اند زیرا تداوم این روند باعث می شود که در آینده ای نه چندان دور جمعیت کشورمان به سمت پیری برود که این می تواند برای کشور و نظام بسیار خطرناک باشد.

امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: موضوع دیگری که در این روزها باید مورد توجه همه ما باشد، قضیه صرفه جویی در کشور است باید نسبت به منابع آبی، برق، گاز و... مصرف ها بهینه باشد تا خدایی ناکرده در این حوزه ها دچار چالش نشویم.

آیت الله علما اظهار کرد: در آستانه سوم خردادماه سالروز عملیات غرورآفرین بیت المقدس قرار داریم، عملیاتی که در آن رزمندگان اسلام حماسه آفریدند و خرمشهر را دست دشمن بعثی آزاد کردند و این واقعه به حدی در تاریخ این انقلاب مهم است که امام راحل درباره آن می فرمایند که « خرمشهر را خدا آزاد کرد».

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کسی نمی تواند منکر مشکلات موجود در جامعه باشد، عنوان کرد: مشکلات بخشی از جامعه است و باید آن را مدیریت و برای رفع آنها تلاش کنیم و تحقق این مهم با مشارکت مردم و دولت امکان پذیر است.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcjmyeixuqei8z.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما