تاریخ انتشار۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸
کد مطلب : 550697

جبهه عمل اسلامی لبنان ترور سردار «صیاد خدایی» را به شدت محکوم کرد

جبهه «عمل اسلامی» لبنان امروز دوشنبه با صدور بیانیه ای ترور سردار «صیاد خدایی» را بشدت محکوم و اعلام کرد: دشمن صهیونیستی مسئول این جنایت آشکار است.
جبهه عمل اسلامی لبنان ترور سردار «صیاد خدایی» را به شدت محکوم کرد
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، جبهه «عمل اسلامی» لبنان امروز دوشنبه در محکومیت جنایت ترور سردار «صیاد خدایی» که روز گذشته اتفاق افتاد، بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: ما معتقدیم که دشمن صهیونیستی مسئول این جنایت آشکار است.

بر اساس این گزارش، در بیانیه جبهه عمل اسلامی لبنان همچنین آمده است: جنایت ترور خدایی به خوبی نشان داد که دشمن صهیونیستی از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به مقاومت دریغ نمی‌کند. از همین روی، ما حمایت خود از محور مقاومت برای پاسخگویی به این جنایت آشکار را اعلام می کنیم.

جبهه عمل اسلامی در بخش دیگری از بیانیه خود به تجاوز نظامی اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه نیز واکنش نشان داده و اعلام کرده است: به منظور جلوگیری از تکرار چنین تجاوزاتی باید تدابیر پیشگرانه اتخاذ شود.

گفتنی است، پس از اقدام تروریستی روز گذشته که منجر به شهادت سردار شهید صیاد خدایی از مدافعان حرم شد، رسانه‌های عبری زبان نسبت به این مسئله واکنش نشان داده و به گزافه گویی پرداختند. در این مورد رسانه‌های عبری از سر استیصال و برای جبران شکست‌های داخلی و همچنین منطقه‌ای واکنش‌های شتابزده و متناقضی داشتند.

انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcjhyeiauqeimz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما