تاریخ انتشار۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱:۲۶
کد مطلب : 551224

شهادت نوجوان فلسطینی در بیت‌لحم به دست نظامیان صهیونیست

نظامیان رژیم صهیونیستی یک نوجوان 14 ساله فلسطینی را در جنوب بیت لحم به شهادت رساندند.
شهادت نوجوان فلسطینی در بیت‌لحم به دست نظامیان صهیونیست
به گزارش حوزه بین الملل خبرگزاری تقریب، وزارت بهداشت فلسطین خبر داد که یک نوجوان 14 ساله فلسطینی با شلیک گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی به شهادت رسیده است.

شهادت این فلسطینی در جریان مقابله فلسطینیان با نظامیان صهیونیست در «بلدة الخضر» در جنوب بیت لحم روی داده است.

بر اساس گزارش‌ها، نام این نوجوان 14 ساله فلسطینی «زید محمد غنیم» بوده است. 

تحولات روز جمعه در سرزمین‌های اشغالی در حالی روی می‌دهد که رسانه‌های عبری‌زبان طی روزهای گذشته از افزایش نگرانی‌های امنیتی و نظامی تل‌آویو در ارتباط با راهپیمایی پرچم خبر داده اند و واشنگتن نیز خواستار توجه و بازنگری در برگزاری این راهپیمایی شده است.

طبق گزارش‌های محلی، نظامیان صهیونیست به آماده‌کردن خود برای برگزاری راهپیمایی پرچم ادامه می‌دهند. روز گذشته (پنجشنبه) سه تیم از پلیس مرزی، برای کمک به تقویت نیروها در طول راهپیمایی به نیروهای نظامی تل‌آویو ملحق شدند؛ حدود ۲۰۰ نظامی دیگر نیز در حال آموزش هستند تا به این گروه‌ها اضافه شوند.

در مقابل، گروه‌های مقاومت فلسطین ضمن اعلام بسیج عمومی، به رژیم صهیونیستی نسبت به هر گونه حماقت و ورود به مسجدالاقصی از طریق راهپیمایی پرچم هشدار داده و تاکید کرده‌اند این راهپیمایی، بشکه باروت است و منطقه را شعله‌ور خواهد کرد.

راهپیمایی پرچم به مناسبت سالروز اشغال بخش قدیمی قدس اشغالی توسط رژیم صهیونیستی در جنگ ۱۹۶۷ برگزار می‌شود. صهیونیستها مدعی هستند که شهر قدس به صورت کامل، پایتخت این رژیم جعلی است، ولی مردم فلسطین تأکید دارند که قدس پایتخت کشور آنان خواهد بود.

در همین ارتباط، روزنامه عبری «معاریو» اخیرا اذعان کرد که رژیم صهیونیستی در برابر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (ماس) در غزه، ناتوان است. این روزنامه گزارش داد، رژیم صهیونیستی جنگها و عملیاتهای نظامی زیادی برای نابودی جنبش حماس در غزه انجام داد، ولی راه به جایی نبرده است؛ زیرا هیچ عملیات نظامی نتوانست به حماس آسیب بزند

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcgxq9ntak9nx4.rpra.html
مرجع : فارس
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی