تاریخ انتشار۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶
کد مطلب : 555062

طرح 313 با همکاری روحانیان اهل‌سنت آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به تأثیر گذاری روحانیت در بین مردم تلاش شده تا طرح 313 در روستاهای استان که دارای روحانی مستقر، امام محله و طرح هجرت هستند با همکاری حوزه علمیه و تبلیغات اسلامی برای کاهش آسیب های اجتماعی اجرا شود و در این طرح از ظرفیت روحانیون اهل سنت هم استفاده می‌شود.
طرح 313 با همکاری روحانیان اهل‌سنت آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود
به گزارش خبرنگار حوزه استان‌های خبرگزاری تقریب، فاضل قانع امروز در جمع روسای ادارات تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی اظهار داشت: طرح ۳۱۳ سال گذشته با همکاری حوزه علمیه آذربایجان‌غربی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان آغاز شد و در این طرح از ظرفیت‌های حوزه و روحانیت تبلیغات اسلامی استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: در این طرح خانواده‌هایی که از سوی کمیته امداد معرفی می‌شوند با همکاری روحانیون مستقر در روستاها تلاش می‌شود تا مشکلات آنها حل شود و در جلسه نخست که روحانیون با این خانواده‌ها آشنا می‌شوند هدیه‌ای به این خانواده‌ها تقدیم می‌کنند و در بازه زمانی پنج ماهه مشکل اصلی آنها احصا و حل می‌شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی تصریح کرد: مراکز نیکوکاری کمیته امداد با شعار «از مردم برای مردم» در مساجد ایجاد می‌شود و کسانی که علاقه‌مند هستند می‌توانند با حضور در کمیته امداد و معرفی هیئت امنا مرکز نیکوکاری را تشکیل و کمک‌های مردمی و خیران را به صورت برنامه‌ریزی شده به سمت نیازمندان هدایت کنند.

وی با بیان اینکه امروزه هزینه‌های زندگی بسیار بالا بوده و لازم است از ظرفیت دیگر مجموعه ها خصوصا خیران استفاده شود، گفت: با توجه به تاثیر گذاری روحانیت در بین مردم تلاش شده تا طرح 313 در روستاهای استان که دارای روحانی مستقر، امام محله و طرح هجرت هستند با همکاری حوزه علمیه و تبلیغات اسلامی برای کاهش آسیب های اجتماعی اجرا شود.

قانع اظهار داشت: همچنین در این طرح از ظرفیت روحانیون اهل سنت هم استفاده می‌شود.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcaimnmu49nmw1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی