تاریخ انتشار۷ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب : 555327
ادامه حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی؛

یک سازه کشاورزی تخریب و 11 فلسطینی دستگیر شدند

به گفته مقامات محلی، در جریان حملات نیروهای اشغالگر اسرائیل، یک سازه کشاورزی در «بیت لحم» تخریب و 11 فلسطینی دستگیر شدند.
یک سازه کشاورزی تخریب و 11 فلسطینی دستگیر شدند
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، «ابراهیم غیاثا»، رئیس موقت شورای شهر جنین، گفت که نیروی قابل توجهی از ارتش اسرائیل با یک بولدوزر به سمت قسمت جنوبی شهر، معروف به «ابو غزاله» حرکت و سقف سازه را تخریب کردند. تقریبا هفته گذشته نیز، سربازان چهار سوله متعلق به ساکنان شهر را تخریب کرده بودند.
 
همچنین به گفته منابع محلی و امنیتی، نیروهای اسرائیلی شب گذشته 11 فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند. نیروهای اسرائیلی دو فلسطینی از جمله یک آزاده را پس از یورش به خانه‌هایشان در شهرک «جبع» در جنوب شهر «جنین» دستگیر کردند.
 
اشغالگران اسرائیلی دو نفر دیگر را از شهرک «سیلات الحارثیه» در شمال غربی شهر بازداشت و خانه‌هایشان را غارت کردند. همچنین حمله مشابهی در شهرک «الیامون» در غرب شهر منجر به بازداشت یک نفر دیگر شد. در الخلیل نیز پنج فلسطینی دیگر بازداشت شدند.
 
این حملات تقریبا روزانه و بدون نیاز به حکم بازرسی، در هر زمان و هر مکان مطابق با دستور خودسرانه ارتش رژیم صهیونیستی انجام می‌شود.
 
https://www.taghribnews.com/vdcewn8nfjh8nxi.b9bj.html
مرجع : wafa
نام شما
آدرس ايميل شما