تاریخ انتشار۱۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۹:۵۲
کد مطلب : 555769

اطلاعات ۳۰۰ هزار اسرائیلی در دست هکرهای ایرانی

 رسانه های صهیونیستی مدعی شده اند که هکرهای ایرانی اطلاعات بیش از ۳۰۰ هزار اسرائیلی را بدست آورده اند.
اطلاعات ۳۰۰ هزار اسرائیلی در دست هکرهای ایرانی
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب،رسانه صهیونیستی جورزالیم پست در گزارشی مدعی شد که هکرهای ایرانی اطلاعات بیش از ۳۰۰ هزار اسرائیلی را از سایت‌های گردشگری هک کرده و بدست آورده اند.

در این گزارش ادعا شده است که گروه هکر ایرانی Sharp Boys این اطلاعات شخصی را از بیش از ۲۰ سایت گردشگری به دست آورده است.

این گروه هکری، ماه گذشته نیز ادعا کرده بود که داده‌هایی از جمله شماره شناسایی، آدرس، اطلاعات کارت اعتباری و غیره را به دست آورده است و همزمان بیش از ۲۰ سایت آژانس مسافرتی، هتل‌ها و استراحتگاه‌ها هک شدند.

بر اساس گزارش‌ها، اطلاعات فاش شده شامل درخواست‌های شخصی مشتریان صهیونیستی برای لغو تعطیلات برنامه ریزی شده به دلیل مسائل مختلف بوده است.

هکرهای شارپ بویز در عکسی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده است، می‌گوید: «هرجا بروید، حتی در سفرها، تحت کنترل ما هستید، نام ما را به خاطر بسپارید.»

از سوی دیگر سازمان حفاظت از حریم خصوصی رژیم صهیونیستی خواستار ارتقا امنیت سایبری این رژیم شده است.

بر اساس این گزارش، شارپ بویز در ابتدا ادعا کرد که کنترل مدیریت اصلی وب سایت‌ها را به دست آورده و صفحات زیادی را منتشر کرد که می‌گفت حاوی اطلاعات شخصی ۱۲۰ هزار نفر است. شارپ بویز بعداً صفحه‌گسترده‌ای منتشر کرد که مدعی شد حاوی اطلاعات کارت اعتباری و اطلاعات شخصی ۱۰۰ هزار نفر دیگر است.

در این گزارش همچنین گفته شده هکرها در تمام حملات خود هیچ درخواستی برای باج نداده اند، هرچند منابع صهیونیستی گفته اند که مشخص نیست که این حملات با چه انگیزه‌ای انجام شده است.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdcepn8nojh8nfi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی