تاریخ انتشار۲۰ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب : 557013
آخوند کمالی:

یکی از فضیلتهای عید قربان، نزدیکی و تقرب به خداوند است

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور  اظهار داشت: از فضیلت عید قربان نزدیکی و تقرب به خداوند است و در دین مبین اسلام به این موضوع سفارش اکید شده است که در راه خدا انفاق کنید.
یکی از فضیلتهای عید قربان، نزدیکی و تقرب به خداوند است
به گزارش خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، حاج گلدی آخوند کمالی عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور  در جمع مردم روستای مرزی باغلق اظهار داشت: از فضیلت عید قربان نزدیکی و تقرب به خداوند است و در دین مبین اسلام به این موضوع سفارش اکید شده است که  در راه خدا انفاق کنید.

آخوند کمالی در ادامه افزود: احترام به بزرگان به ویژه والدین موجب خشنودی خدا می‌شود و حرمت بزرگان دین را نگه داشتن همواره از تاکیدات و سفارشات انبیاء(ع) بوده است، بنابراین ما همه موظفیم تا حرمت خانه خدا و مسجد را رعایت کنیم.

در ادامه عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور با اشاره به این موضوع که اگر حرمت‌ها و دستورات دینی به درستی رعایت نشود، موجب باطل شدن دیگر امورات می‌گردد،اظهار داشت: به همین جهت در دین مبین اسلام رعایت دستورات دینی در همه ابعاد زندگی انسان سعادتمندسفارش شده است.

وی در پایان ضمن تبریک مجدد عید قربان از مردم حاضر در مسجد درخواست کرد تا به نیازمندان و بیماران نیازمند توجه ویژه ای داشته باشند.


انتهای پیام/

 
https://www.taghribnews.com/vdcizyawpt1awu2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما