تاریخ انتشار۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب : 558783

کلاسهای آموزش قرآن و احکام در حوزه علمیه الازهر باغلق

کلاسهای آموزش قران و احکام دانش اموزان در ایام تابستان در حوزه علمیه الازهر باغلق برگزار شد.
کلاسهای آموزش قرآن و احکام در حوزه علمیه الازهر باغلق
به گزارش خبرنگار حوزه استانهای خبرگزاری تقریب، کلاسهای آموزش قران و احکام دانش اموزان در ایام تابستان در حوزه علمیه الازهر باغلق برگزار شد.

آخوند رشید یزدانی مدرس حوزه علیمه الاظهر باغلق گفت:به منظور ایجاد طرح نشاط و فراغت دانش آموزان منطقه محروم و مرزی باغلق کلاسهای رو خوانی قرآن و احکام در محل حوزه علمیه برگزار شد.

وی افزود:با توجه به اینکه در منطقه محروم و مرزی فاقد امکانات وتجهیزات تفریحی و اموزشی هستیم سعی شده است تا با حداقل امکانات با برگزاری این کلاسها علاوه بر اموزش علوم دینی، احکام و کرامات اخلاقی نیز آموزش داده شود تا کودکان و نوجوانان این منطقه از آسیب های اجتماعی و رسانه ای محفوظ باشند و طبعا اثرات این دوره های دینی در خانواده های دانش آموزان اثرگذار خواهد بود.

در ادامه مدرس علمیه الازهر باغلق گفت: الحمدالله در سایه وحدت بی نظیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری در منطقه مرزی، در امنیت خاطر فرزندانمان را با مکتب دینی واخلاقی تربیت می کنیم و این اتحاد و برادری هر روز قوی تر و بیشتر خواهد شد.

اخوند یزدانی افزود: به منظور ایجاد شور و نشاط و تشویق و ایجاد انگیزه از قران آموزان علاوه بر پذیرایی روزانه به طور هفتگی از قران آموزان برتر با اهدا جوایزی تقدیر خواهد شد.

https://www.taghribnews.com/vdcdjj0ksyt0k56.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما