تاریخ انتشار۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب : 559066
سرهنگ ارسلان سلطانقلی:

خداوند در کمینگاه «مرصاد» منافقین را خوار و ذلیل کرد

فرمانده سپاه اسلام آبادغرب با بیان اینکه خداوند در کمینگاه مرصاد منافقین را خوار و ذلیل کردد، گفت: جنایات فجیع منافقین هیچ وقت از اذهان مردم اسلام آبادغرب پاک نخواهد نشد.
خداوند در کمینگاه «مرصاد» منافقین را خوار و ذلیل کرد
به گزارش خبرنگار حوزه استان های خبرگزاری تقریب، سرهنگ پاسدار ارسلان سلطانقلی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسلام آبادغرب به مناسبت فرارسیدن سالگرد عملیات غرور آفرین «مرصاد» در نشست با خبرنگاران با اشاره به آیه «إِنَّ رَبَّكَ لَبِالمِرصادِ» اظهار داشت: وعده خدواند حق است و به درستی مرصاد موقعیت و کمینگاهی است که وعده خدا به حقیقت پیوست و تاریخ ساز گردید.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسلام آبادغرب عنوان کرد: خداوند در کمینگاه مرصاد منافقین را خوار و ذلیل کرد و این وعده خداست که می فرماید؛ مَنْ یضلِلِ اللّهُ فَمَالَهُ مِنْ هَادٍ (هر کس را خداوند گمراه سازد، راهنمایی برای او نخواهد بود) و جبهه حق و باطل در مرصاد در مقابل هم قرار گرفت و «إِنْتَنْصُرُوا اللَّهَ يَنْصُرْكُمْ» به حقیقت پیوست.
 
سرهنگ سلطانقلی بیان داشت: غبار گذشت زمان نباید در ارتباط با شناخت منافقین بر اذهان مردم زنگار شود، هر ساله این روز را گرامی می داریم تا خدای ناکرده جای ظالم و مظلوم یا جای شهید و جلاد عوض نشود و مردم بدانند که ملت ایران 17 هزار شهید ترور به خاطر جنایات منافقین داده اند.
 
وی خاطرنشان کرد: جنایات فجیع منافقین هیچ وقت از اذهان مردم این دیار پاک نخواهد نشد؛ منافقان دست نشانده استکبار در بیمارستان اسلام آبادغرب مصدومین و بیماران را همچون هیزم بر روی هم قرار داده و به آتش کشیدند تا همیشه تاریخ منفور ملت ایران باشند و هم در دنیا و آخرت خوار و ذلیل شوند.
 
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب عنوان کرد: منافقین در عملیات مرصاد چنان شکست مفتضحانه ای از سپاه، ارتش و بسیج مردمی خوردند که درس عبرتی برای اربابان آنها شد تا هیچ وقت فکر حمله به خاک میهن اسلامی مان را در سر نداشته باشند.
 
وی خاطرنشان کرد: ته مانده این خائنین هم اکنون نیز به خیانت به ملت و مردم ایران مشغولند، آنها در کشور آلبانی از طریق فضای مجازی علیه کشورمان هجمه هایی وارد می کنند، آنها راست و دروغ را به هم ممزوج کرده و به شبهه افکنی در شبکه های اجتماعی و تفرقه افکنی در بین مردم می پردازند.
 
وی تصریح کرد: به فضل الهی ملت ایران با هوشیاری، بصیرت و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و تقویت جهاد تبیین در مقابل جریان تحریف، این کارزار فرهنگی را نیز پشت سر خواهد گذاشت و نقشه های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.
 
سرهنگ سلطانقلی عنوان کرد: به مناسبت فرارسیدن سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد برنامه های متنوعی نظیر دیدار با خانواده معظم شهدا و دیدار با پیشکسوتان و رزمندگان عملیات مرصاد جهت گرامیداشت این ایام پیش بینی شده است و همچنین به مناسبت گرامیداشت سالگرد عملیات غرور آفرین مرصاد یادواره شهدای کشوری با حضور اردو های راهیان نور منطقه ای و کشوری در محل یادمان مرصاد برگزار خواهد شد، لذا از عموم بسیجیان و مردم شهیدپرور شهر شهیدان مرصاد دعوت به عمل می آید بیاد آن روزهای ظفرمند در این مراسم شرکت کنند.

انتهای پیام/
https://taghribnews.com/vdciq3awqt1awu2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی