تاریخ انتشار۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب : 560843

واکنش گروه های فلسطینی در پی حمله رژیم صهیونیستی به نابلس

گروه‌های فلسطینی در پی حمله جنایتکارانه رژیم اشغالگر صهیونیست به نابلس و شهادت «ابراهیم النابلسی» و «اسلام صبوح»، از فرماندهان «کتائب شهداء الاقصی» وابسته به جنبش فتح، واکنش نشان دادند.
واکنش گروه های فلسطینی در پی حمله رژیم صهیونیستی به نابلس
به گزارش حوزه بین‌الملل خبرگزاری تقریب، گروه‌های مقاومت فلسطینی در محکومیت حمله امروز (سه‌شنبه) رژیم اشغالگر به نابلس و شهادت چند فلسطینی از جمله «ابراهیم النابلسی» و «اسلام صبوح»، از فرماندهان «کتائب شهداء الاقصی» وابسته به جنبش فتح، بیانیه صادر کردند.
 
جنبش مقاومت اسلامی «حماس»
جنبش مقاومت اسلامی، «حماس»، در بیانیه خود اعلام کرد که: «در سوگ شهادت ابراهیم النابلسی و اسلام صبوح که در حمله به شهر نابلس در کرانه باختری توسط نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند، عزادار است.»
 
در این بیانیه آمده است: «قتل عام وحشیانه رژیم صهیونیستی، منجر به مجروح شدن بیش از 40 فلسطینی و کشته شدن جمال طه، نوجوان فلسطینی شد.»
 
حماس ضمن درود بر شهدای فلسطین، تاکید کرد که مردم فلسطین در برابر اشغالگری اسرائیل مقاومت می کنند و به این جنایت شنیع پاسخ خواهند داد.

گروه‌های مقاومت مردمی
گروه‌های مقاومت مردمی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جوانان فلسطینی در نابلس، اظهار داشت: خون شهدای فرمانده و همه شهدا به هدر نخواهد رفت و مسیر آزادسازی و بازگشت را برای همه انقلابیون و مجاهدان و آزادگان ترسیم خواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: مسیر مقاومت به عنوان تنها مسیر و تعبیر حقیقی از واقعیت ما در سایه اشغال و تروریسم صهیونیستی باقی خواهد ماند.  

گروه‌های مقاومت مردمی تاکیدکردند: جنایات دشمن صهیونیستی در کرانه، غزه و قدس هرگز موفق نخواهد شد اراده مجاهدان ما را بشکند و شعله مقاومت تا نابودی رژیم صهیونیستی و ریشه کن شدن آن از سرزمین مبارکمان  شعله‌ور خواهد ماند.

جنبش جهاد اسلامی
جنبش جهاد اسلامی در فلسطین امروز سه شنبه تاکیدکرد: رژیم صهیونیستی همچنان به جنایات خود در حق ملت ما در این سرزمین مبارک ادامه می‌دهد و با حمله به نابلس مرتکب حماقت جدیدی شده است.

«طارق عزالدین» سخنگوی رسانه‌ای جنبش جهاد اسلامی در کرانه باختری در این باره گفت: از امروز به بعد هیچ عذری از هیچ کس پذیرفته نیست. آنچه در نابلس اتفاق می‌افتد کوه آتشی است که نشان می‌دهد اشغالگران ملت و مقاومت ما را ترک نخواهند کرد و به جنایات خود به وحشیانه‌ترین شکل خود ادامه می‌دهند.

وی تاکیدکرد: آنچه در نابلس رخ می‌دهد، نیازمند یک انقلاب مردمی و نظامی در همه فلسطین است و ملت ما باید برای لگام زدن به دشمن در کنار مقاومت بایستند.


 
https://taghribnews.com/vdcdoz0ksyt09j6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی