تاریخ انتشار۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲
کد مطلب : 561022
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان:

گفتمان سازی به نفع جبهه انقلاب از وظایف خبرنگاران است

سردار سیدصادق حسینی با بیان اینکه خبرنگاران افزایش سواد رسانه خود و آفند بودن در مقابل دشمن را مدنظر داشته باشند، عنوان کرد: امروز نبرد گفتمان سازی، فرهنگ سازی، جریان سازی، رویداد سازی به نفع جبهه انقلاب یکی از وظایف هر یک از اصحاب رسانه که دل در گرو انقلاب دارند، است.
گفتمان سازی به نفع جبهه انقلاب از وظایف خبرنگاران است
به گزارش خبرنگار حوزه استان ها خبرگزاری تقریب، سردار سیدصادق حسینی عصر امروز در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که به همت بسیج رسانه استان کردستان برگزار شد، ضمن تسلیت سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و سالروز شهادت امام سجاد(ع) اظهار کرد: اراده مهمترین اصل در رسیدن به هدفش به عنوان نقش راه است، و امیدوارم اصحاب رسانه ما در این نبرد سنگین رسانه ای در مقابل دشمن پیروز  میدان باشد.
 
وی با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا به ویژه اباعبدالله الحسین(ع) و یارانش، خاطرنشان کرد: امام حسین با قیام عاشورایی خود تاریخ را عوض کرد.
 
یک خبرنگار می تواند با ثبت یک واقعه در تاریخ ماندگار شود

سردار حسینی تصریح کرد: وظیفه اصحاب رسانه بسیار سنگین است و عمل خبرنگاران یک کار ارزشی و انقلابی می باشد، ثبت باید شکار لحظه ها باشد که موجب می شود یک خبرنگار با یک حرکت یک واقعه را در تاریخ ماندگار بنماید.
 
وی گفت: امام حسین (ع) آمد که واقعیت یزید زمان را بیان کند، مسیر تاریخ را عوض کرد و رسانه‌ها باید یزیدهای این زمانه را معرفی کنند و مسیر را به سمت جبهه حق تغییر بدهد.
 
سردار حسینی خاطرنشان کرد: یک خبرنگار با ثبت یک واقعه در تاریخ ماندگار می‌شود همانطور که برخی از انسان‌ها در مسیر تاریخ اثرگذار هستند اصحاب رسانه هم باید با تحلیل ها تأثیرگذار باشد.
 
وی به جنگ رسانه‌ای در عصر امروز و قدرت رسانه‌ها گریزی زد و گفت: انقلاب اسلامی تا به امروز در جنگ نظامی، اقتصادی، دیپلماسی و ... بر دشمن غلبه کرده است چرا که انقلاب اسلامی یک حادثه فرهنگی بود که امام راحل توانست آن بنیانگذاری و به منصه ظهور برساند؛ لذا امروز اصحاب رسانه مهم‌ترین نقش را در این جبهه سراسر نبرد سخت و شکننده دارند.
 
خبرنگاران افزایش سواد رسانه خود و آفند بودن در مقابل دشمن را مدنظر داشته باشند
 
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان به لزوم افزایش سواد رسانه ای در مقابل جنگ اشاره کرد و افزود: رسالت امروز اصحاب رسانه بسیار مهم و عمل به آنها بسیار سنگین است و باید همیشه در مقابل دشمن پیش دست و در حالت آفند باشد.
 
سردار حسینی تأکید کرد: اصحاب رسانه باید رویداد بزرگ و اثر بخش بسازند، یوم الله ها را بزرگ بدارند، و به عبارت دیگر آفریننده رویدادهای بزرگ باشند لذا اگر یک رسانه انقلابی مسیر را درست طی کند حتما با تخریب رسانه ای دشمن مواجه خواهد شد.
 
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان خاطرنشان کرد: امروز می طلبد اصحاب رسانه در راستای جهاد تبیین،  شکسته های جبهه باطل همچون آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب صهیونیستی و حتی برخی افراد خود فروخته داخل را برای عموم مردم تبیین و روشن بنمایند.
 
خبرنگاران انقلابی می توانند فرعون زمان را شکست بدهند
 
وی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی و تدابیر رهبری کشور ما را از نیل‌های مختلفی عبور داده و فرعون‌های زیادی را شکست داده است، لذا هر خبرنگار انقلابی می تواند یک فرعون زمانه خود را شکست بدهد.
 
به گفته وی، انقلاب اسلامی منظومه فکری امامین انقلاب و محل جدید تولد اسلام ناب محمدی (ص)  است که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده است.
 
سردار حسینی با تأکید براینکه دشمن شکست خورده و قدرت مقابله با ما ندارد، اظهار کرد: از دشمنی دشمنان ذره‌ای کاسته نشده اما قدرت ما با وجود تمام توطئه‌ها افزایش پیدا کرده و ما قدرتمند شده‌ایم.
 
گفتمان سازی، فرهنگ سازی، جریان سازی به نفع جبهه انقلاب از وظایف خبرنگاران است
 
وی اضافه کرد: امروز نبرد گفتمان سازی، فرهنگ سازی، جریان سازی، رویداد سازی به نفع جبهه انقلاب یکی از وظایف هر یک از اصحاب رسانه که دل در گرو انقلاب دارند، است.
 
سردار حسینی خاطرنشان کرد: ظرفیت بزرگ رسانه‌ها باید در پیروزی جبهه حق علیه باطل در سطح بالا و دارای سهم مشارکت گسترده نقش‌آفرینی کنند.
 
وی افزود: اصحاب رسانه باید پیشرفت‌های دولت انقلابی و توان دولت در همراه‌سازی کشورهای همسایه را به عنوان یک نقطه جریان‌ساز برجسته کند.
 
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان تاکید کرد: همانگونه که حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) تبیین کننده واقعه عاشورا بودند؛ اصحاب رسانه باید حد و مرز کلی از اسلام ترسیم شود و از ارزش های آن دفاع کنند.
 
سردار حسینی با بیان اینکه امروز همه وظیفه دارند از کشور، انقلاب و دستاوردهای آن به نحوه شایسته دفاع کنیم، ادامه داد: امروز یزید زمان زیاد داریم و قطعاً دشمنان اسلام یکی پس از دیگری شکست خواهند خورد همان طوریکه خود رژیم جعلی صهیونیستی واقف هستند عمرشان به 80 سال هم نمی رسد و همه اینها به اراده و وحدت مسلمانان بر می گردد، لذا باید اصحاب رسانه باید این موارد برای مردم تبیین کنند.
 
وی در پایان گفت دشمن سعی می کند که ما را تحت تاثیر جنگ رسانه ای خود قرار بدهد اما قطعا جبهه مقاومت پیروز است و می طلبد از زحمات اصحاب رسانه به عنوان یک جریان ساز تشکر نمایم.
 
انتهای پیام/
https://www.taghribnews.com/vdcdxf0kxyt09z6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما